Lampy wiszące szklane kule – jak wykorzystać je w aranżacji wnętrza?

Lampy wiszące szklane kule – jak wykorzystać je w aranżacji wnętrza?

Jesteś wielkim fanem/ fanką nowoczesnych aranżacji wnętrz i marzysz o takich w swoim domu? Być może jesteś fanem klasycznego oświetlenia w domu? Choć te dwa, podejścia do designu wnętrz mogą wydawać się skrajnie różne chodzi w nich o to samo – niepowtarzalny wygląd mieszkania. Przeczytaj, jak lampy wiszące szklane kule mogą pięknie udekorować i nadać charakteru Twoim wnętrzom.

1.      Lampy kule szklane – rodzaje

2.      Żyrandole kule – ukłon w stronę przytulnego wnętrza

3.      Lampy wiszące szklane kule – nowoczesna aranżacja

Lampy kule szklane – rodzaje

Lampy kule szklane dzielą się na kilka rodzajów. Przede wszystkim możesz zdecydować się na żyrandole kule jako główny żyrandol w całym pomieszczeniu. Możesz wykorzystać także ten stylowy element oświetlenia jako lampka nocna lub lampka stojąca, a także kinkiet. Zwróć uwagę na to, w jakim stylu jest utrzymane pomieszczenie, w którym chcesz, aby znalazła się lampa szklane kule. Ze względu na naprawdę szeroki wybór elementów dekoracyjnych lamp, z pewnością dopasujesz taką, która poza oświetleniem, będzie także dodawać wnętrzu oczekiwanego przez Ciebie charakteru.

Żyrandole kule – ukłon w stronę przytulnego wnętrza

W swoim domu z pewnością chcemy czuć się swobodnie, ale i przytulnie. Dlatego tez próbując nadać charakteru swojemu wnętrzu, pomyśl zawczasu o odpowiednim oświetleniu, które nie tylko barwą oświetlenia, ale i kształtem, nada pomieszczeniu przyjazny i ciepły wygląd. Lampa szklane kule z pewnością sprawi, że wnętrze Twojego domu będzie wyglądać elegancko, ale i przyjaźnie. Decydując się na wybór lampy w stylu bardziej klasycznym postaw na mleczne żyrandole kule, które będą odpowiedzialne za nastrojowy klimat w Twoim domu.

Lampy wiszące szklane kule – nowoczesne aranżacje

Jeśli zastanawiasz się, czy lampy wiszące szklane kule są również dostępne dla osób preferujących bardziej nowoczesne wnętrza, o nic się nie martw! Lampa szklana kula pozwala nadać niepowtarzalny charakter również nowoczesnym wnętrzom. Świetnie sprawdzi się lampa lustrzana, ale także żyrandole kule, które mają przezroczyste klosze. Gwarantują niepowtarzalny klimat oraz możliwość nadania wnętrzu postmodernistycznego wyglądu. Coraz popularniejsze wśród młodych ludzi staje się wykorzystywanie żyrandoli, które nawiązują do stylu industrialnego, np. poprzez wykorzystywanie elementów instalacji hydraulicznej jako mocowania dla lamp.

Jak widzisz – istnieje wiele sposobów na wyjątkową aranżację wnętrz. Od Ciebie tylko zależy, na jaki wystrój swojego domu się zdecydujesz.