poniedziałek, 27 maja, 2024
Strona głównaOświetlenieVenti - duży wybór lamp od polskiego producenta

Venti – duży wybór lamp od polskiego producenta

Producent i dystrybutor wysokiej klasy oświetlenia, firma Venti, już od ponad 30 lat umacnia swoją pozycję na rynku regionalnym, krajowym, ale i zagranicznym. Przedsiębiorstwo nieprzerwanie i dynamicznie się rozwija, a jego oferta jest połączeniem ponadczasowych oraz aktualnych trendów ze świata designu.

Lampy Venti sprzedawane są w głównej mierze w Polsce, ale zdobyły też popularność w krajach takich, jak Czechy, Słowacja, Litwa, Łotwa i Estonia. Obok tradycyjnych dróg sprzedaży Venti realizuje również z powodzeniem dystrybucję drogą internetową.

Projekty oraz realizacja

Dystrybucja to tylko jedna z gałęzi działaności przedsiębiorstwa. Venti specjalizuje się również w tworzeniu oryginalnych projektów oraz w produkcji oświetlenia. Flagowymi produktami firmy cieszącymi się niesłabnącym powodzeniem pozostają kryształowe żyrandole. Ten elegancki element dodaje klasy każdej przestrzeni – zarówno w domach prywatnych, jak i w hotelach, salach weselnych i bankietowych, a nawet w obiektach sakralnych. Kryształowa kolekcja to nie tylko żyrandole, ale i bardziej nowoczesne plafoniery i plafony, kinkiety. Wychodząc naprzeciw tendencjom rynkowym do utrzymywania energooszczędnego charakteru sprzętów firma Venti zajmuje się też produkcją i dystrybucją lamp LED. Nowoczesne oświetlenie często daje możliwość zmiany kolorystyki i natężenia – a wszystko przy pomocy pilota czy urządzenia mobilnego z aplikacją.

Asortyment Venti umożliwia wyposażenie w odpowiednie oświetlenie każdego pomieszczenia w domu i obejmuje wiele modeli lamp sufitowych, lamp podłogowych, kinkietów, biurkowych, akrylowych, a także modelowanych.

Kontakt z Klientami

Renoma firmy Venti jest spowodowana nie tylko jakością produktów, ale także wyjątkowemu podejściu do potrzeb i oczekiwań klientów. Zakup odpowiedniego oświetlenia jest zadaniem, w którym przydatna bywa pomoc ekspertów, i zespół Venti taką konsultacje zapewnia.

Salon stacjonarny Venti może pochwalić się stałą i kompletną ekspozycją produktów – dodatkowo projektanci z Venti realizują także indywidualne zamówienia. Warto odwiedzić zarówno salon, jak i stronę internetową firmy Venti.

Artykuł gościnny.

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments