Udekoruj mieszkanie odbitkami

Zdjęcia. W dobie technologii cyfrowej zdjęć robi się bardzo dużo. Jednak zdjęcia te nie zawsze opuszczają dysk naszego komputera. Powód? Czasem jest ich zdecydowanie zbyt dużo, by wszystkie wywołać. Jednak zdjęcia, które można wziąć do ręki nadal mają swój urok, który jest na nowo doceniany.

Album ze zdjęciami

Wielu z nas kojarzy stare, domowe albumy, w których swoje miejsce znajdowały zdjęcia, upamiętniające najważniejsze rodzinne wydarzenia. Do dzisiaj nasze babcie i dziadkowie oglądają z rozrzewnieniem te fotografie. Dzisiaj albumy ze zdjęciami jeśli są w naszych domach, wyglądają na pewno inaczej niż te sprzed kilkunastu lat. Teraz dostępnych jest mnóstwo gotowych albumów, do których wystarczy włożyć wywołane zdjęcia i gotowe, można oglądać!

Nowy trend związany ze zdjęciami

W ostatnim czasie obserwuje się nowy trend związany ze zdjęciami. Wiele osób nie tylko drukuje wybrane zdjęcia lub wywołuje odbitki u fotografa umieszczając je w albumach, bądź ramkach na zdjęcia. Wiele osób decyduje się na wywołanie zdjęć w większym rozmiarze i umieszcza je w ramkach, często wieszając zdjęcia na ścianę. Coraz popularniejsze stają się również kolaże, złożone ze zdjęć ważnych dla danej osoby bądź rodziny. Kolaże zdają również egzamin, jako doskonały prezent dla bliskich znajomych lub rodziny. Producenci ramek do zdjęć również zaobserwowali nową modę i coraz częściej oferują ramki na zdjęcia. Ramka, a właściwie kilka ramek, często o różnych kształtach, są ze sobą połączone i wystarczy tylko włożyć w nie wybrane zdjęcia i powiesić na ścianie i gotowe, można cieszyć się ulubionymi zdjęciami przedstawiającymi nasze ulubione wspomnienia.

Dekoracja domu zdjęciami

W Internecie znaleźć można wiele inspiracji na to, jak udekorować nasz dom ulubionymi zdjęciami. Można skorzystać z gotowych ramek, ale można również skorzystać z wielu niekonwencjonalnych sposobów, które sprawią, że nasze wspomnienia będą jeszcze bardziej wyjątkowe. Wiele osób decyduje się na zagospodarowanie fragmentu ściany zdjęciami z ważnych uroczystości, wakacji itp. A Wy, jakie macie pomysły na wykorzystanie swoich zdjęć?