środa, 17 kwietnia, 2024
Strona głównaElektronikaOdkurzacze centralne Cyclo Vac z systemem Retraflex

Odkurzacze centralne Cyclo Vac z systemem Retraflex

Obecnie istnieją różne sposoby na skuteczne sprzątanie bez konieczności zagracania mieszkania dużym i ciężkim odkurzaczem. Dostępne na rynku odkurzacze centralne są wygodne w obsłudze, instalowane w piwnicy, pomieszczeniu gospodarczym lub garażu. Urządzenie Cyclo Vac posiada system rur, który jest wbudowany w ściany budynku zapewniając użytkownikowi dokładne i bezproblemowe usunięcie kurzu z pomieszczeń.

Korzyści z posiadania odkurzacza centralnego

Osoby, które nie korzystały dotąd z odkurzacza centralnego a zamieszkują w swoim prywatnym domu szybko docenią zalety modeli z system węża chowanego Retraflex. Po zainstalowaniu takiego systemu do oczyszczania nie będzie potrzeby posiadania wielu gniazdek w pomieszczeniach, domownicy obsługują jedynie rurę ssącą odkurzacza centralnego a także końcówek wspierających dokładne sprzątanie domu.

Odkurzacz centralny Cyclo Vac z system Retraflex

Nowoczesność, jaką proponują odkurzacze centralne Cyclo Vac pozwolą uczynić życie prostszym. System chowania węża w środku instalacji ssącej nie wymaga wykorzystywania innych mechanizmów i sprzętów. Wąż ssący zostaje bardzo szybko zassany do wnętrza ściany dzięki sile ssącej odkurzacza. Zawsze, gdy zaistnieje potrzeba odkurzenia mieszkania można wyjąć wąż na długość wystarczającą do usunięcia zabrudzeń z danej powierzchni, a po zakończeniu zostanie on zassany do wnętrza ściany.

Warto wiedzieć, że Retraflex jest jedynym systemem przeznaczonym do wykorzystania podczas budowy domów na rynku europejskim. Co warto wiedzieć o efektywności korzystania z odkurzacza centralnego? Otóż, wąż ssący znajdujący się w każdym gnieździe powoduje, że urządzenie jest pod ręką, zawsze wtedy, gdy jest potrzebne. Nie ma konieczności transportowania z pokoju do pokoju węży, jest to nie tylko praktyczne, ale również znacznie ogranicza czas na wykonanie porządków.   

Jak działa odkurzacz centralny Cyclo Vac z system węża chowanego Retraflex?

Przed odkurzaniem należy wyjąć wąż na potrzebną długość i przyłączyć rękojeść z rurą oraz odpowiednią szczotką. Następnie pociągnąć za dźwignię, która spowoduje zablokowanie węża na optymalnym położeniu. Kolejny krok to włączenie odkurzacza i popchnięcie dźwigni w celu odblokowania węża. Następnie należy odłączyć rękojeść i uszczelnić dłonią otwór rury ssącej, dzięki czemu wąż automatycznie schowa się do instalacji. Po czym wystarczy zamknąć drzwiczki, co spowoduje wyłączenie systemu. Działanie odkurzacza centralnego jest proste chociażby, dlatego, że podczas jego pracy, w każdej chwili istnieje możliwość jego wyłączenia i włączenie poprzez przesunięcie przełącznika ON/OFF bez konieczności zwalniania węża z blokady.

Właściciele domów poszukują odkurzacza centralnego Cyclo Vac

Odkurzacz centralny tej firmy posiada wytrzymały silnik, który zwiększa przepływ powietrza, jest cichy, ponieważ został wyposażony w uszczelki gumowe i specjalny system, który eliminuje wszelkie drgania. Jeśli ktoś poszukuje urządzenia inteligentnego może wybrać Cyclo Vac, który został wyposażony w licznik godzin pracy, informuje użytkownika o konieczności wykonania przeglądu oraz wymianie filtrów. A co istotne dla osób cierpiących na różne rodzaje uczulenia, jest antyalergiczny, ponieważ zainstalowane filtry mają właściwości bakteriobójcze i zabezpieczają przed namnażaniem się grzybów oraz bakterii, które ą czynnikiem sprawczym reakcji alergicznych.

Airvac – instalacja odkurzaczy centralnych.

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments