łóżko z pojemnikiem

Pojemnik to opcja w łóżku, wobec której nie przechodzimy obojętnie, ponieważ czasami pościel należy schować, a w szafie nie mamy na nią takiego miejsca. Łóżko z pojemnikiem pozwala nam na złożenie jej w miejscu, które idealnie pasuje do całego wystroju – bo po prostu aż tak bardzo go nie widać. Łóżko z pojemnikiem to także sposób na ciekawy, niebanalny mebel. Może to rozwiązanie dla ciebie?

Łóżka z pojemnikami

Pojemniki są różne. W niektórych modelach musimy unieść stelaż z materacem w górę, w niektórych zaś można skorzystać z wysuwanych półek. Każdy z tych sposobów ma plusy i minusy, w zależności na przykład od tego, kto i jak często będzie korzystał z pojemnika. Łóżka są zazwyczaj toporne, jeżeli chodzi o wygląd, niektóre zajmują więcej miejsca. Pasują do różnych pomieszczeń, w zależności od ozdób i ułożenia pojemnika – czy składa się on z szuflad, czy wręcz odwrotnie. Łóżka te można wykorzystywać nie tylko do chowania pościeli, ale i innych dodatkowych przedmiotów czy nawet ubrań, spakowanych w specjalne torby próżniowe. Dużo wygodniejsze są łóżka, które są większe – ale zajmują wtedy naszą przestrzeń, która może być niewielka i bardzo przydatna. Niemniej jednak pojemnik pozwala nam na schowanie jakiejś części naszego dobytku, co w sumie też jest jakimś rozwiązaniem.

Pojemniki

Warto podczas kupna zastanowić się, jaki model chcemy kupić. Im większe i wyższe łóżko, tym bardziej pojemny schowek. Czasami może on robić za dodatkową szafę, więc jeżeli mamy możliwości, powinniśmy zainwestować w droższy model, z wygodnym materacem. Takie łóżko sprawdzi się też w pokoju malucha – nauczy go czystości i porządku w przestrzeni sypialnianej, a jednocześnie zapewni mu tajne miejsce na chowanie dziecięcych skarbów. Takie łóżko powinno mieć pojemnik bezpieczny, który nie zrobi krzywdy dziecku podczas podnoszenia, czy otwierania i zamykania. Warto o tym pamiętać, że względu na to, że niektóre automatyczne mechanizmy działają zbyt szybko. Bezpieczeństwo przede wszystkim!