łazienka czarno biała

Czerń i biel to modne zestawienie, chociaż duża część ludzi twierdzi, że jest wręcz odwrotnie. Jednak w modzie istnieje zupełnie inny styl, moda ma to do siebie, że jej niektóre elementy pozostają niezmienne. Łazienka czarno biała to wcale nie sposób na nudę, ale przy odrobinie inspiracji i cierpliwości, za pomocą tych dwóch kolorów możemy stworzyć swoją wyjątkową łazienkę w kilka chwil.

Na czarno i na biało

Łazienka w tych kolorach może być nieco zbyt strojna dla niektórych ludzi. Czerń i biel to połączenie, które niektórym kojarzy się także z legendarną postacią z filmu 101 Dalmatyńczyków, animacją Disneya, która była od początku i aż do końca złym charakterem. Dlatego czerń i biel sugeruje, że nie jest to bardzo dobre połączenie, ale jednocześnie warto zauważyć, że w łazience może sprawdzić się świetnie, w zależności od dobranych dodatków i sposobów na uwypuklenie jednej barwy. Wtedy druga będzie tylko ją podkreślać, a odpowiednia barwa ociepli pomieszczenie. Nieważne jednak, na jaki styl się zdecydujemy, ważne, aby łazienka była praktyczna i prezentowała się nienagannie, tak, abyśmy mogli w spokoju wziąć orzeźwiającą kąpiel po ciężkim dniu. Do podkreślenia różnicy między bielą a czernią, możemy użyć przede wszystkim drewnianych i kolorowych dodatkowych. Wybór mamy spory, w zależności, od wielkości łazienki. Jeżeli możemy pozwolić sobie na dodatkowy regał, w którym chowamy ręczniki, skorzystajmy i ozdóbmy go tak zwanymi pierdółkami, by nie dać podporządkować sobie wnętrza dwóm barwom.

Łazienka czarno biała

Czerń może dominować w pomieszczeniu, jeżeli tylko jest ono dobrze oświetlone. Wtedy mrok farby lub wykorzystanego kamienia nie przyćmi wnętrza. Dobrze dobrane oświetlenie i duże lustro powiększą pomieszczenie, dając swobodę podczas pielęgnacji ciała. Biel można wzmocnić innym kolorem, na przykład szarościami bądź pudrowym różem, albo turkusem. Wszystko zależy od naszych preferencji aranżacyjnych. Pamiętajmy jednak, że te kolory wcale nie odeszły do lamusa, wręcz przeciwnie – nadal są bardzo popularne i również popularne będą.