niedziela, 14 lipca, 2024
Strona głównaPoradnikiInspiracje - cotton balls

Inspiracje – cotton balls

Cotton balls to wielki hit, który nie schodzi z listy najważniejszych i najpraktyczniejszych ozdób do domu. Pasują bowiem wszędzie – do kuchni, do salonu, a nawet do sypialni! Są wręcz stworzone, by dawać lekkie światło w pięknym opakowaniu, które zachwyca najbardziej wymagających. Czy chcesz zobaczyć, co można z nimi zrobić i dlaczego warto?

Dlaczego cotton balls?

Jak sama nazwa wskazuje, cotton balls to światełka, otoczone bawełnianymi kulkami, które upiększą każde wnętrze. To moda, która przyszła do nas ze Wschodu, a która nie daje o sobie zapomnieć. Na Internecie powstaje wiele rożnych sklepów, które produkują i sprzedają właśnie te światełka. Dzięki oryginalnej kolorystyce i ciekawemu wykonaniu, pasują na każdą porę roku. Tworzą nastrój w dzień, kiedy są wyłączone, a także w nocy, dając delikatne światło. Chętnie przyjmą je wnętra, które słyną z delikatności właśnie, a także minimalizmu. Minimalizm potrzebuje właśnie takiego kolorowego wypełnienia, które nada niepowtarzalny charakter pomieszczeniu. Kulki można dowolnie łączyć charakterystycznymi kolorami lub tworzyć z nich całkowicie nowy wzór, bardziej kolorowy

Najciekawsze inspiracje

Cotton balls warto zawiesić przy lustrze lub toaletce, żeby były też praktyczne – ich światło może nam pomóc w przygotowywaniu się do wyjścia, makijażu. Warto je powiesić w wygodnym miejscu, w którym je doskonale widać. Można je niedbale przybić do ściany nad łóżkiem lub położyć na półce, między innymi dekoracjami, które rozbłysną od ich światła. Jeżeli nie lubimy naszej odkrytej rury w salonie, ogrzewającej nasze mieszkanie, warto na niej zawiesić świecące kuleczki. Te skutecznie ją zamaskują, dając poczucie estetyki i piękna w salonie lub sypialni. Niektórzy część lampek rozkładają na stole, a część z nich wkładają do ozdobnego szkła, w którym wyglądają bardzo elegancko. To kolejny sposób na modne i praktyczne użycie tej dekoracji. Dzięki niej każdy pokój rozkwitnie, a raczej rozjaśni się na nowo. Warto się więc nimi zainteresować, zwłaszcza, że można je spotkać w wielu sklepach – online i stacjonarnych.

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments