drzwi przesuwne do pokoju

Nudzą was standardowe drzwi z drewnianej sklejki? Poszukujecie modnego i ciekawego rozwiązania? Zainteresujcie się drzwiami przesuwanymi do wszelkiego rodzaju pokojów – być może zachwycą was przesuwane drzwi do pokoju, nie taka nowość na polskim rynku, jak się wydaje.

Przesuwane drzwi?

Przesuwne drzwi to coraz większy hit, który gości w polskich program. Takie drzwi stają się nie tylko koniecznością, ale i sporą ozdobą każdego pokoju i wnętrza. Są proste w montażu, a jednocześnie bardzo praktyczne. Świetnie sprawdzają się do mniejszych pomieszczeń, a działają tak, jak normalne drzwi. Jaki jest plus takich drzwi prócz niestandardowego wyglądu? Przede wszystkim takimi drzwiami nie można trzaskać, nie da się ich obić w żaden sposób, nie mówiąc już o ścianach. Wszelkie urazy mechaniczne zostają wykreślone z listy domowych uszkodzeń, a świat nagle staje się bardzo piękny. System tych przesuwanych drzwi dzieli się na dwie grupy – drzwi przesuwane, które można schować w ścianie, oraz drzwi naścienne, które są umieszczone podczas otwierania na ścianie.

Drzwi przesuwne do pokoju

Przede wszystkim warto zorientować się, czy pasują nam ceny założenia takich drzwi, profesjonalnego. Pamiętajmy, że nie zawsze da się tak dopasować przesuwne drzwi, by wyglądały ładnie. Do niektórych pomieszczeń ten rodzaj drzwi nie do końca pasuje, co również warto mieć na uwadze. Montaż można wykonać na każdym etapie budowy, także pod koniec wszystkich prac, kiedy w domu panuje względny porządek, a prace nie przebiegają chaotycznie. Warto również pamiętać, że te drzwi nie izolują bardzo dobrze pokoju, wiele przez nie słychać, co może denerwować niektórych domowników. Pasują najlepiej jako przegroda między salonem a kuchnią, a także między korytarzem a pokojem dziennym. W innym wypadku ich użycia, trzeba się liczyć z brakiem komfortu w stu procentach. Niemniej jednak te drzwi polecane są wszystkim zainteresowanym, którzy cenią sobie praktyczne rozwiązania na małych przestrzeniach i niekonwencjonalne dekoracje domu.

Drzwi wewnętrzne przesuwne jak i standardowe renomowanych producentów dostępne są w ofercie Bakar. Firma oferuje sprzedaż, montaż i wymianę drzwi na wybrany model spośród szerokiej oferty.