Czy plafony sufitowe to dobre rozwiązanie?

Jeżeli tradycyjne lampy nie pasują do wystroju pomieszczenia lub nie da się ich zamontować z innych powodów (na przykład niskiego sufitu), warto zwrócić uwagę na plafony. Te minimalistyczne lampy dostępne są w tylu różnych wariantach, że można je dopasować do każdego typu pomieszczenia oraz stylu.

  1. Zalety związane z wyborem plafonów
  2. Wybór idealnej lampy
  3. Sklep internetowy z plafonami

Decydując się na plafony, nie musisz przejmować się ceną. Jeżeli masz ograniczony budżet, tanie – ale pomimo tego przyciągające spojrzenia – modele kupisz już za 30-40 złotych. Jednocześnie klienci, chcą mieć wnętrza urządzone z wykorzystaniem najlepszych sprzętów i dodatków, mogą znaleźć lampy w cenach przekraczających kilkanaście tysięcy złotych.

Zalety związane z wyborem plafonów

Producenci lamp starają się zapewnić klientom jak największy wybór produktów. Widać to po ilości modeli dostępnych w kategorii https://www.lights.com.pl/Plafony-251k/, gdzie możesz zamówić plafon pasujący do dowolnego wnętrza. 

Wybór idealnej lampy

Nie każdy chce jednak przeglądać bogatą ofertę sklepu z lampami, która składa się z ponad trzech tysięcy plafonów. Wbrew pozorom nie jest to zresztą potrzebne, abyś mógł znaleźć dobrą lampę. Na początek wybierz pomieszczenie, w jakim ją powiesz. Na stronie znajdują się filtry, które umożliwiają ci określenie miejsca za pomocą jednego kliknięcia. Możesz wybrać między innymi biuro, jadalnię, kuchnię, sypialnię lub korytarz. Zawężenie produktów do jednej kategorii ułatwi ci zakupy, podobnie jak wskazanie stylu nowej lampy. Plafony projektowane są między innymi w wariantach dla stylu prowansalskiego, nowoczesnego, loftowego, marynistycznego oraz klasycznego. Klienci, którzy są zorientowani w kwestii oświetlenia, mogą też przeszukiwać ofertę sklepu według liczby żarówek, koloru, materiału lub producenta. Popularne firmy mające w ofercie tego typu asortyment to Argon, Candellux, Luminex, Namat, Shilo, Sigma, Dalen oraz Italux.

Sklep internetowy z plafonami

Chociaż sklepów, w których można zamówić plafony i inne lampy jest wiele, sprawdź firmę https://www.lights.com.pl/Plafony-jadalnia-251-2kp/, która od lat sprzedaje je firmom i klientom indywidualnym. Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się szczególnie dwie kategorie produktów. Pierwsza z nich obejmuje najnowsze lampy (oprócz plafonów są to kinkiety, lampy podłogowe i biurkowe), a druga promocje. Przy okazji zamawiania oświetlenia do swojego domu, możesz też dokupić różnego rodzaju oprawy, akcesoria i inne niezbędne produkty. Unikniesz wówczas dodatkowych kosztów związanych z wysyłką.