Wiele osób jest przekonanych, że bateria ma być przede wszystkim estetyczna i pasować do całego wystroju łazienki. Dlatego zostawiają wybór w tym zakresie na sam koniec remontu. Tymczasem trzeba również pamiętać baterie łazienkowe mają bardzo duży wpływ na wygodę użytkowania danego pomieszczenia. Znaczenie ma ich funkcjonalność, łatwość utrzymania w czystości i estetyka wykonania. Gdzie sprawdzi się w praktyce taki model, jak jednouchwytowa bateria umywalkowa Grohe Eurosmart?

Baterie jednouchwytowe w łazience

Podstawową cechą baterii jednouchwytowych jest to, że pozwalają one na jednoczesne sterowanie temperaturą oraz ciśnieniem wody. To w przypadku umywalek dobre rozwiązanie, gdyż można bardzo szybko dopasować strumień wody do swoich potrzeb np. w czasie mycia zębów. Dodatkowo, wbrew pozorom takie baterie wcale nie muszą być nieciekawe pod względem designu. Udowadnia to z całą pewnością wspomniana już bateria umywalkowa Grohe Eurosmart. Warto nieco bliżej przyjrzeć się temu modelowi.

Co ciekawe, tego typu baterie są bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Nie posiadają bowiem niepotrzebnych pokręteł i wielu zakamarków, w których mógłby się gromadzić kamień czy osad. W przypadku produktów marki Grohe stosuje się także technologię StarLight, dzięki której chromowaną powierzchnię wystarczy tylko przetrzeć od czasu do czasu wilgotną szmatką, aby była lśniąco czysta. Baterie jednouchwytowe to doskonałe rozwiązanie przede wszystkim w przypadku małych łazienek i standardowych umywalek.

grohe-eurosmart-1

Gdzie sprawdzi się bateria umywalkowa Grohe Eurosmart?

Bateria umywalkowa Grohe Eurosmart to klasyczny model montowany na umywalce. Sprawdzi się doskonale w każdej, nawet niewielkiej łazience. Dedykowany jest do umywalek o standardowej wielkości, w przypadku których nie ma sensu montaż modeli z wyciąganą wlewką.

Bateria ta wyróżnia się klasycznym, ale jednocześnie efektownym designem. Z tego powodu doskonale będzie pasować do różnego rodzaju aranżacji, zarówno nowoczesnych, jak i nieco bardziej klasycznych. Modele jednouchwytowe są z założenia bardzo proste w obsłudze. Posiadają tylko jeden uchwyt, który pozwala na ustawienie strumienia wody o odpowiedniej temperaturze i ciśnieniu. Nie trzeba stale go regulować, co jest rozwiązaniem ekonomicznym.

Nowoczesne baterie umywalkowe jednouchwytowe

Baterie umywalkowe to element istotniejszy w aranżacji całej łazienki niż się wielu osobom wydaje. W końcu kontakt z nim ma się codziennie m.in. podczas mycia zębów czy rąk. Dlatego też warto w tym przypadku zainwestować w model, który będzie nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale i praktyczny oraz funkcjonalny. Wydaje się, że wymagania te spełnia bateria umywalkowa Grohe Eurosmart. To produkt o wysokiej jakości wykonania, posiadający ceramiczną głowicę i ogranicznik strumienia przepływu. Dzięki temu jest ekonomiczny, wygodny w użytkowaniu i wytrzymały zarazem. Wyróżnia go także uniwersalny design. Wszystko to sprawia, że bateria ta sprawdzi się świetnie w niemal każdej łazience, bez względu na styl wykonania wnętrza.