sobota, 15 czerwca, 2024
Strona głównaPomieszczeniaBarek na alkohol - inspiracje

Barek na alkohol – inspiracje

Miłośnikom dobrego alkoholu nie trzeba tłumaczyć, dlaczego barek na alkohol jest rzeczą konieczną. Wielu ludzi trzyma swoje trunki w lodówkach lub w półkach, chociaż część z nich absolutnie nie nadaje się do takiego przechowywania. Dlatego warto zainwestować w barek, jednak czy trzeba go kupić? Czy może uda nam się go stworzyć z dostępnej i wolnej komody w naszym domu?

Sposobów jest wiele

A każdy z nich jest dobry, wszystko zależy od naszych chęci i domowego budżetu. Dobrym sposobem na przechowywanie butelek z alkoholem jest wygospodarowanie ozdobnej komody, która miałaby przeszklone drzwi. Takie wyjście jest bardzo dobre także dlatego, że na półkach można trzymać swoje akcesoria do alkoholu. Jeżeli witryna ma ławę – tym lepiej. Drugim z ciekawych sposobów jest kupienie specjalnej podstawy na wina wszelkiego rodzaju, którą możemy wyeksponować wraz z butelkami na w gabinecie bądź w salonie, jeżeli właśnie wina są naszym ulubionym trunkiem. Stojaki nie muszą być także minimalistyczne – mogą mieć różne kształty, być wielkości sporej półki na książki i być dodatkową atrakcją i ozdobą naszego wnętrza. Dla naszej wygody proponuję także barek przenośny, mobilny – czyli na kółkach. Taki barek można przetransportować do każdego pokoju, bezpiecznie i szybko. Barek służy głównie na imprezach, gdzie alkohol jest najbardziej przydatny. Takie barki są bardzo eleganckie i można je zabrać właściwie wszędzie. Również mają kilkadziesiąt różnych modeli, więc wybór jest szeroki i wręcz nieograniczony.

Barek gotowy

W sklepach gotowych barków jest wiele, w różnych przedziałach cenowych i kolorach, nie mówiąc już o kształtach. Wszystko zależy od tego, ile butelek różnych trunków posiadamy. Ogólnie barek wygląda dużo lepiej niż półka, w której chowamy alkohol. Można zamówić sobie również barek na alkohol, przygotowywany specjalnie dla nas, przez stolarza. Takie rozwiązanie jest drogie, ale wiele osób traktuje to jako ważną ozdobę salonu. Idąc za ciosem – najlepiej wybrać barek zrobiony z drewna, a nie na przykład z płyty, ponieważ te pierwsze barki prezentują się dużo bardziej oficjalnie i mogą stać się dekoracją większości aranżacji pokoju dziennego

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments