Nowoczesne odpływy liniowe VOGI

W dzisiejszych czasach większość z nas ceni sobie nie tylko praktyczne rozwiązania, ale również estetykę. Nic więc dziwnego, że takich właśnie rozwiązań poszukujemy remontując lub urządzając łazienkę. Wśród wielu nowoczesnych elementów wykończeń na uwagę zasługują odpływy liniowe. Dzięki nim możemy zapomnieć o konieczności montowania brodzików. To rozwiązanie, które jest praktyczne, eleganckie i nowoczesne. Poznajmy je więc nieco lepiej.

Rodzaje odpływów liniowych VOGI

VOGI to w pełni Polska firma zajmująca się produkcją odpływów liniowych, które znajdują zastosowanie nie tylko w mieszkaniach, ale również obiektach użyteczności publicznej (np. hotelach). Wykonane z wysokiej jakości materiałów takich jak stal nierdzewna – kwasoodporna a w niektórych wariantach na ruszt zostało użyte szkoło. W odpływach tych zastosowany został opatentowany dwu-komorowy niski syfon o łatwym dostępie do czyszczenia od góry. Dzięki czemu odpływy VOGI mogą być montowane bez przeszkód również w blokach mieszkalnych gdzie grubość stropu jest niewielka.

Wśród oferty wymienić możemy między innymi odpływy standardowe przeznaczone do montażu przy drzwiach prysznica, które oferowane są w sześciu wymiarach rynienki.

Jeśli zależy nam na maksymalnym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni VOGI oferuje nam odpływy przyścienne, które mogą zostać zamontowane bezpośrednio przy ścianie co jest dużym ułatwieniem dla instalatora a tylni kołnierz dodatkowo zapewnia jeszcze lepszą hydroizolację.

Wszystkie warianty odpływów znajdziesz na https://www.vogi-sklep.pl/

Zalety odpływów liniowych VOGI

Odpływy liniowe to coraz popularniejsza alternatywa dla brodzików prysznicowych. Wśród ich zalet możemy wymienić doskonałą skuteczność w odprowadzaniu wody oraz elegancki, estetyczny wygląd. Dostęp do odpływów w wielu wymiarach, kształtach i wariantach kolorystycznych pozwala na dopasowanie do rodzaju i koloru podłogi w łazience. Mogą być stosowane nie tylko w przypadku płytek ceramicznych, ale również naturalnego kamienia. Co ważne, odpływy liniowe VOGI wykonane są z najwyższej jakości skandynawskiej stali i dzięki temu posiadają 25 lat gwarancji.

Podsumowując, firma VOGI oferuje szeroki wybór nowoczesnych odpływów liniowych, z których każdy z nas może wybrać rozwiązanie idealnie dopasowane do swoich potrzeb, upodobań i wielkości łazienki. Jeśli chcesz wiedzieć więcej odwiedź stronę https://www.vogi.pl/