Nie masz czasu lub zdolności, by samodzielnie wykończyć mieszkanie? Nie chcesz czekać miesiącami na wolny termin dobrej ekipy wykończeniowej? W takim przypadku pomyśl o zakupieniu mieszkania wykończonego pod klucz!

Usługa wykończenia lokali mieszkalnych pod klucz nadal jest wybierana rzadziej niż stan deweloperski, lecz warto wskazać, że na taką obsługę decyduje się coraz więcej klientów.

Obecnie niemalże każdy deweloper posiada w swojej ofercie wykończenie pod klucz. W ramach usługi wykończenia mieszkania pod klucz klient może odebrać mieszkanie już przygotowane do przeprowadzki. Jak przebiega współpraca przy jego wykończeniu?

1. Wybór pakietu

Firmy zajmujące się prowadzeniem usług wykończeniowych pod klucz posiadają w swojej ofercie kilka różnych pakietów usług. W zależności od pakietu klient otrzymuje określony zakres usług i materiałów do dyspozycji. Deweloper często prezentuje katalogi z pakietami online – można sprawdzić je już teraz!

2. Podpisanie umowy

Po wybraniu pakietu następuje podpisanie umowy pomiędzy klientem a firmą realizującą usługę pod klucz.

3. Przygotowanie projektu

Prace projektowe prowadzone są na bazie projektu mieszkania oraz indywidualnych uzgodnień z klientem. Firmy najczęściej prezentują projekty w postaci rzutów podłóg, ale również mogą zaprezentować klientom wizualizacje 3D.

4. Realizacja

Po zatwierdzeniu projektu przez klienta rozpoczyna się jego realizacja. Klient może wtedy na bieżąco śledzić postępy w pracach.

5. Odbiór gotowego mieszkania

Gdy nieruchomość jest już wykończona, klient może odebrać gotowy lokal wykończony pod klucz zgodnie z jego indywidualnymi wymaganiami. W razie pojawienia się usterek może on zgłosić także reklamację. Właściciel mieszkania otrzymuje dodatkowo gwarancję na usługi wykończeniowe.

Podsumowując, wykończenie mieszkania pod klucz to korzystna propozycja przeznaczona dla osób doceniających komfort i oszczędność czasu. Dzisiaj może zaproponować ją niemalże każdy deweloper – nie tylko w Warszawie, ale również w wielu innych miejscowościach. Katalogi wykończenia mieszkań można pobrać już teraz ze stron firm deweloperskich – https://ronson.pl/wykonczenia/