środa, 17 kwietnia, 2024
Strona głównaPomieszczeniaKora w rozmiarze 160x200 - pomysły na zestaw pościeli

Kora w rozmiarze 160×200 – pomysły na zestaw pościeli

Rodzajów pościeli dla dorosłych jest wiele, każda jednak cechuje się czymś innym. Miękka, wygodna i łatwa w pielęgnacji kołdra jest spełnieniem marzeń dla lubiących się wyspać. Także dla estetyków bardzo ważna jest pościel, która prezentuje się pięknie oraz jest praktyczna. Taka, którą można pożyczyć gościom, a która jednocześnie spełnia wszystkie wymagania świeżości i nienagannego wyglądu, nawet po kilkumiesięcznym pobycie w ciemnej szafie.

Trwalsza odmiana bawełnianej pościeli

Pościel z kory dla dorosłych, czyli w rozmiarze 160×200 to hit ostatnich miesięcy. Teoretycznie nie za bardzo różni się od tradycyjnej bawełny. Jest to odmiana materiału bawełnianego, która charakteryzuje się gofrowaną fakturą. To właśnie ona sprawia, że pościeli nie trzeba przeprasowywać. Ten materiał jest odpowiedzialny także za trwałości pościeli, nawet tej sporej, w rozmiarach dla dorosłych, a także dla dzieci. Będzie idealna podczas niezapowiedzianej wizyty krewnych, wystarczy ją bowiem wyciągnąć z szafy i ułożyć na łóżku. Dla dorosłych sprawi się idealnie. Pościel z kory 160×200 idealnie pasuje do gustownej sypialni, ponieważ jej kolory głównie przeznaczone są dla ludzi po okresie dojrzewania, rzadziej można spotkać pościele z nadrukami dla dzieci. Stonowane kolory idealnie wpasują się w krajobraz, a sen przyjdzie szybko, wręcz niespodziewanie. Można, oczywiście, zakupić pościel z kory w różnych nadrukach. Wszystko zależy od danego producenta.

Wytrzymałość pościeli z kory

Pościel z kory, jak większość rzeczy, ma dwa minusy, których wielkość zależy od naszych preferencji. Taka pościel jest mało oddychająca, może spowodować, że w ciepłe, duszne noce będziemy się pod nią nadmiernie pocić podczas snu. Jest też szorstka, więc nie do końca poleca się ją ludziom o wrażliwej skóry, skłonnej do zaczerwień. Warto pamiętać jednak o tym, że jest wytrzymała. Może być z powodzeniem używana w różnorakich ośrodkach wypoczynkowych i w hostelach, gdzie przetrwa kilka lat w dobrym stanie, jeżeli tylko odpowiednio będzie się nią odpowiednio zajmować.

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments