Jakie pytania zadać podczas wyboru farby – wypowiedź specjalisty Magnat

Planujesz domową rewolucję w postaci odświeżenia koloru ścian, ale nie wiesz, jaką farbę wybrać i jak kształtują się aktualne trendy w aranżacji wnętrz? Specjaliści Magnat z chęcią podpowiedzą, jakie produkty są aktualnie na topie oraz którą farbę wybrać do konkretnych wymalowań. Sprawdź ich porady.

Choć z malowaniem wnętrz teoretycznie powinien poradzić sobie prawie każdy. To już z wyborem odpowiedniego koloru, ale również produktu już nie bardzo. Kłopoty z zakupem farby wynikają z różnych istotnych parametrów. Nie każda farba cechuje się takimi samymi właściwościami i nie każdy produkt jest tak samo wydajny oraz uniwersalny. Specjaliści marki Magnat bardzo chętnie doradzają swoim klientom. Dzięki temu, trudno o popełnienie błędów podczas wykonywania domowych remontów.

Sklep z farbami – jakie pytania zadać na początek?

Jeśli dopiero planujesz przeprowadzić prace remontowe to istotne będzie zaplanowanie przewodniego stylu we wnętrzach oraz ogólnej kolorystyki. Jeśli w porę zdecydujemy się na konkretny motyw przewodni, a potem będziemy działać konsekwentnie wedle ustalonego planu to są spore szanse na uzyskanie kompleksowo urządzonego wnętrza.

Kolory farb odgrywają w stylizowaniu wnętrza kluczową rolę. To od farby powinniśmy rozpocząć stylizację pomieszczenia. Później płynnie przejść do wyposażenia, a dopiero na końcu do dodatków. Jeśli podczas aranżacji będziemy działać wielotorowo to trudno będzie nam odnieść sukces. Wielopłaszczyznowość w realizacji projektu zadziała wyłącznie na naszą niekorzyść. – podpowiada specjalista ze sklepu Magnat.

Wybierając się na zakupy dobrze mieć już jakiś plan w głowie. W sklepie można go skonfrontować z różnorodną ofertą sklepu z farbami Magnat, a co ważne, wybrać ten właściwy kolor. Tu znajdziesz produkty Magnat: https://www.dekoratorium.pl/pl/Marki/Magnat/c/b2c-magnat

Pamiętajmy, że nasze wyobrażenie o konkretnej barwie, a następnie umieszczeniu jej w konkretnym projekcie wcale nie muszą się okazać słuszne. Warto posłuchać porad specjalisty, który wskaże nam najlepsze rozwiązania. Inne kolory farb zaleca się bowiem do pomieszczeń sypialnianych, inne do salonu, czy też biura. O tym należy pamiętać szczególnie po to, by stworzyć wnętrza nie tylko ładne, ale przede wszystkim praktyczne.

Propozycje od Magnat – ciekawe nowości w palecie farb

Jeśli do tej pory myślałeś wyłącznie o pastelowych odcieniach ścian lub w Twoim domu dominował kolor biały to teraz możesz zaszaleć z zastosowaną paletą kolorów. W ogromnej ofercie farb Magnat znajdziesz soczyste kolory o głębokim wyrazie, które coraz częściej podobają się wielu klientom.

Zauważamy istotne zainteresowanie farbami o nietypowym zabarwieniu. Bardzo nas to cieszy, ponieważ w Magnat stawiamy na oryginalne połączenia. Coraz częściej możemy dzięki temu zaproponować podczas zakupu farby nie tylko w modnym odcieniu szarości, czy bieli, ale również butelkową zieleń, amarant, czy soczysty żółty. Warto przekonać się, jak wspaniały efekt dekoracyjny można uzyskać łącząc właśnie te barwy z nowoczesnym wyposażeniem.