sobota, 15 czerwca, 2024
Strona głównaPoradnikiJak zrobić samemu fotoobraz?

Jak zrobić samemu fotoobraz?

Nie masz czasem wrażenia, że wnętrza mieszkań wszystkich twoich znajomych wyglądają niemal identycznie? Podobnie wygląda sprawa z biurami firm: najczęściej maluje się ściany na jednolity kolor. Nie wygląda to źle, jednak bywa nudne. Co można zrobić, aby wyróżnić wnętrze pomieszczenia spośród innych? Proponujemy fotoobraz.

Czym jest fotobraz?

Najprościej mówiąc, fotoobraz to zdjęcie wydrukowane w bardzo dużym formacie. Świetnie wygląda na ścianie, dekorując niemal każde pomieszczenie. Przykładowo, w salonie możemy powiesić na ścianie obraz przedstawiający wyjątkowe widoki z egzotycznej wyspy. W sypialni sprawdzi się fotoobraz przedstawiający zachód słońca. W pokoju naszego dziecka możemy powiesić ulubioną postać z bajki malucha w formacie XXL. Fotoobrazy rewelacyjnie sprawdzą się także w biurach i przedsiębiorstwach. Masz firmę oferującą przewozy taksówką? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby na ścianie pojawił się wielki fotoobraz z mapą całego miasta. Będzie pełnił funkcję dekoracyjną, ale także praktyczną. Na tym właśnie polega zaleta fotoobrazów: można na nich umieścić dowolne zdjęcie, a odpowiednia firma realizuje zamówienie zgodnie z naszymi wytycznymi.

Fotoobraz jako pomysł na prezent

Jeżeli nie masz pomysłu na prezent z okazji rocznicy ślubu, urodzin znajomego czy świąt bożonarodzeniowych, przemyśl zakup fotoobrazu. Można przecież zrobić fotoobraz z własnoręcznie zrobionego zdjęcia. Świetnym pomysłem będzie więc wręczenie swojej drugiej połówce fotoobrazu ze wspólnym zdjęciem z wakacji.

Dopasuj fotoobraz do swoich potrzeb

Fotoobrazy są produktami realizowanymi na zamówienie, możemy więc sami zażyczyć sobie konkretnych wymiarów. Kolejnym aspektem fotoobrazów jest ich styl: zdjęcie może być kolorowe, czarno-białe, w kolorach sepii, może być także w komiksowym stylu lub ze sztucznie wyostrzonym kontrastem. Wszystko zależy od efektu, który chcemy uzyskać oraz od pomieszczenia, w którym ma zawisnąć fotoobraz.

Podsumowanie

Fotoobraz to genialny pomysł na urozmaicenie wyglądu wnętrza w niebanalny sposób. Ze względu na olbrzymie możliwości personalizacji, fotoobrazy są odpowiednie niemal dla każdego i każdemu się spodobają. Stanowią również genialny pomysł na prezent z najróżniejszych okazji. Warto zapoznać się z ofertą sklepów oferujących fotoobrazy i znaleźć coś dla siebie lub przesłać własne zdjęcie i poprosić o zrobienie z niego fotoobrazu. W sklepie Świat Obrazów znajdziesz szeroką ofertę fotoobrazów o najróżniejszych parametrach. Możesz też skorzystać z generatora fotoobrazów dostępnego tutaj i przygotować go z własnego zdjęcia.

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments