pościel 3d dla dzieci

Dzieci uwielbiają przedmioty, które przedstawiają superbohaterów i inne, ulubione postacie z bajek i kreskówek. Nie bez powodu szkolna wyprawka dla pierwszych klas bardzo często jest kolorowa i przedstawia twarze ukochanych bohaterów. Dzięki takim akcentom dzieci dużo chętniej się uczą, odpoczywają i śpią w swoich pokojach i łóżeczkach.

Moda na efekt 3D

Pościel 3D to nowa, modna pościel, która ubarwi sny malucha. Postacie, prawie jak żywe, będą ciągle obecne przy maleństwu podczas zasypiania, a twoje dziecko już nigdy nie będzie chciało oddać swojej kołdry. Skrót 3D może kojarzyć się jedynie z kinem, jednak najnowsze technologie pozwalają na nałożenie tego efektu na różne akcesoria, także na materiał. Wystarczy odpowiednia, wysokiej jakości bawełna, najlepiej biała. Następnie nakłada się na nią dany obrazek, a reaktywna, bezpieczna farba wiąże całość, sprawiają, że pościel jest naprawdę ciekawa. Takie rozwiązanie jest idealne dla kreatywnych dzieci, które lubią głębię obrazków. Taka pościel 3D ucieszy każdego małego miłośnika, niezależnie od tego, jakiego bohatera uwielbia.

Kupno i pranie pościeli 3D dla dzieci

Wybór takiej pościeli zależy od zainteresowanego. Warto wraz z dzieckiem udać się do sklepu bądź zasiąść przed Internetem i wspólnie ustalić, jaka pościel będzie odpowiednia do pokoju. To ważne ze względu na to, by dziecko poczuło, że nie jest pomijane w tym wyborze, wręcz przeciwnie. Może samo zadecydować o tym drobnym akcencie i chętniej chodzić spać. Powinno się taką pościel, prócz dziecięcych preferencji, dobrać do pomieszczenia. Lepiej uniknąć gryzących się ze sobą kolorów, wybrać bardziej stonowane dodatki. Już po zakupie nie należy się martwić o dbanie o taką bawełnę. Można prać ją standardowo prać w temperaturze do 60 stopni, a także prasować po zewnętrznej stronie. Niektórzy producenci podają, że od czasu do czasu można ją przeprać w odpowiednich środkach, by nie traciła na swoich kolorach i dłużej zachowała swój pierwotny wygląd, co sprzyja efektowi 3D.