środa, 6 grudnia, 2023
Strona głównaPomieszczeniaFotel - do karmienia!

Fotel – do karmienia!

Być może nie każda mama słyszała o czymś takim, jak fotel do karmienia, ale zapewniamy – jest to mebel niesamowicie potrzebny i wygodny, który umożliwia komfortowe karmienie. Dlaczego ten dodatek jest taki istotny? No właśnie – przez wygodę. Karmienie maleństwa to czynność jednocześnie piękna i wymagająca spokoju. Zapewnijmy go sobie.

Fotel do karmienia?

Nie jest to oczywiście fotel dedykowany tylko karmieniu. Często nazywa się tak wygodne fotele, które w okresie karmienia zmieniają się w kącik matki i jej dziecka. Takim fotelem może być większość zwyczajnych mebli, a także te modele, które mają wbudowany system z podnóżkiem, umożliwiającym uniesienie nóg i przybranie wygodnej pozycji. Dobrym pomysłem jest zakup fotela, który ma możliwość lekkiego bujania się do przodu i tyłu, co ułatwia karmienie. Podłokietniki mogą być sprawą drugorzędną, ale nie nieistotną. Ręce mogą drętwieć podczas trzymania dziecięcia, dlatego warto pomyśleć i o tym zabezpieczeniu, dla własnej wygody, a także bezpieczeństwa. Foteli z takimi parametrami jest bardzo wiele. Mnogość modeli może pomoc w dobraniu go pod aranżację salonu bądź sypialni, dzięki czemu, po okresie karmienia, takie siedzisko zmieni się w miejsce do wypoczynku. Nie trzeba będzie się go pozbywać po kilku – kilkunastu miesiącach.

Odpowiedni fotel dla każdej mamy

To sprawa subiektywna. Biorąc pod uwagę konieczne elementy, jesteśmy w stanie same wybrać odpowiedni model. Jeżeli nie lubimy bujanych siedzisk, warto kupić toporny, ale wygodny fotel z podnóżkiem, który zapewni nam to, co dla karmiącej mamy najlepsze. Takie fotele można dostać już za czterysta – pięćset złotych, wystarczy dobrze poszukać na internecie. Także duże dyskonty meblowe proponują nam ciekawe i modne fotelowe rozwiązania. Jeszcze przed narodzinami, warto poszukać w takich sklepach odpowiednich foteli. To nie tylko kolejna fanaberia – ale część wyprawki dla dziecka, równie potrzebna, jak pieluszki i łóżeczka. Fotel zapewni wszystko to, co najlepsze. Poczucie bezpieczeństwa, wygodną przestrzeń i dobre karmienie.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments