środa, 17 kwietnia, 2024
Strona głównaFirmyFixly.pl - serwis ze zleceniami dla projektantów i architektów

Fixly.pl – serwis ze zleceniami dla projektantów i architektów

Polecenia oraz własna strona internetowa to jedne z najpopularniejszych źródeł zleceń dla architektów i projektantów. Nie zawsze jednak trafiają się ciekawe projekty, a na klienta trzeba czekać. Fixly.pl wychodzi naprzeciw specjalistom – to serwis, gdzie sami mogą przeglądać dostępne zapytania oraz decydować, na które z nich odpowiedzą.

Zlecenia w jednym miejscu

Na Fixly otrzymujesz informacje o nowych zleceniach, na które możesz odpowiedzieć. To, jakie zapytania zobaczysz zależy od wskazanej lokalizacji oraz usług na Fixly, które zostały dodane do Twojego profilu. Zarówno obszar, jak i zakres pracy możesz w każdej chwili zmienić w ustawieniach konta. Dodatkowo, im więcej dobrych opinii ma w serwisie wykonawca, tym lepsze zlecenia będzie otrzymywać.

Gwiazdki, czy oceny na Fixly

Zlecający może ocenić architekta bądź projektanta, który nawiązał z nim kontakt w celu realizacji zlecenia. Opinie to najważniejsza rzecz, budująca zaufanie i markę wykonawcy. Ludzie są już przyzwyczajeni do przeglądania ocen podczas zakupów w Internecie. Tak samo działają szukając wykonawcy. Dlatego warto dbać o to, by mieć jak najwięcej dobrych opinii. Jeśli zlecający zapomniał wystawić ocenę, możesz mu o tym przypomnieć przez Fixly. Dodatkowo, możesz wysłać specjalnego linka do swoich dotychczasowych klientów i zebrać też opinie od nich.

Profesjonalne portfolio

Oceny są bardzo ważne, ale to nie jedyne, na co zwracają uwagę zlecający. Na profilu można również umieścić zdjęcia, prezentujące dotychczasowe realizacje. Klienci często chcą zobaczyć, efekty pracy danego fachowca, zanim powierzą mu swoje zlecenie. To szczególnie istotne, zwłaszcza w przypadku usług architektonicznych i projektowych. Dlatego Fixly umożliwia stworzenie własnego portfolio, które widoczne jest na profilu głównym danego wykonawcy, a także w wizytówce wysyłanej przez do potencjalnego klienta.

Rejestracja na Fixly

 

Założenie konta na Fixly jest darmowe i przebiega bardzo szybko. Podczas rejestracji wystarczy podać imię i nazwisko, miejscowość, adres e-mail, numer telefonu oraz zaznaczyć jedną z dostępnych specjalizacji. Usługi projektowe i architektoniczne znajdują się w kategorii Projektowanie. Dokładny zakres można doprecyzować w ustawieniach konta. Dostępna jest również aplikacja mobilna Fixly, która znacznie usprawnia przeglądanie zleceń oraz kontakt z klientem. Powiadomienia na ekranie twojego urządzenia mobilnego sprawią, że nie przegapisz żadnego interesującego zapytania.

 

Rejestracja dla projektantów i architektów: https://fixly.pl/rejestracja/wykonawca/projektowanie

 

undefined

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments