Czym jest lodówka modułowa Samsung?

W dzisiejszych czasach wielu z nas ceni sobie rozwiązania skrojone na miarę. Nie ma w tym nic dziwnego – możliwość personalizacji naszych codziennych urządzeń czy mebli jest bardzo kusząca i może się przydać chociażby podczas remontu, kiedy nie będziemy musieli zmieniać całego wyposażenia, żeby dopasować je do nowego wystroju. Przykładem takiego rozwiązania może być lodówka modułowa Samsung – Samsung Bespoke. Co odróżnia ją od klasycznych lodówek?

Lodówka modułowa Samsung – Samsung Bespoke!

Lodówka Samsung Bespoke to zdecydowanie chłodziarka inna niż wszystkie. To, co ją wyróżnia, to fakt, że jest modułowa. Co to właściwie oznacza? Lodówka modułowa Samsung pozwala nam na personalizację. Składa się ona z modułów, które mogą mieć różną szerokość i wysokość i które możemy dowolnie ze sobą zestawiać, tworząc lodówkę o kształtach dopasowanych do naszych potrzeb.

Przykładowo – jeśli w naszym domu mieszka dużo domowników, to z całą pewnością często przydaje się nam zamrażarka. W lodówce Samsung Bespoke można wybrać dowolny rodzaj zamrażarki Samsung, dostosowany do potrzeb każdego domu – może być ona umieszczona zarówno pod segmentem chłodziarki, jak i obok. Nic nie stoi też na przeszkodzie, żeby zamrażarka trafiła nad lodówkę – lodówka modułowa Samsung pozwala wybrać rozwiązanie, które będzie odpowiadało nam najbardziej.

Wybór sprzętów modułowych ma zdecydowanie bardzo dużo zalet, ale jedną z najważniejszych jest fakt, że kiedy w naszym życiu nastąpią jakieś zmiany, nie będziemy musieli kupować nowego mebla czy urządzenia, ale wystarczy zmodyfikować ten, który już jest w naszym domu. Przykładem może być sytuacja, kiedy powiększy się nam rodzina. W przypadku, kiedy zdecydowalibyśmy się na klasyczną lodówkę, musielibyśmy poszukać większego urządzenia. Lodówka modułowa Samsung pozwala nam na zakup kolejnego segmentu, który bez problemu zestawimy z istniejącą lodówką, co jest zdecydowanie prostszym i tańszym rozwiązaniem.

Samsung Bespoke – panele i kolory

Powiedzieliśmy sobie już całkiem sporo o zaletach użytkowych lodówki modułowej Samsung Bespoke, jednak nie możemy zapomnieć także o jej walorach estetycznych, które zawdzięcza nowoczesnemu designowi. W tym zakresie producent także przewidział personalizację Samsung Bespoke – panele na drzwi lodówki są wymienne i dostępne w wielu różnych kolorach.

To świetna wiadomość chociażby dla tych, którzy lubią częste zmiany wystroju wnętrz. Kiedy przykładowo zmienimy kolor ścian w naszej kuchni, nie będziemy skazani na klasyczną lodówkę w czerni lub bieli, która może i będzie uniwersalna, ale nie dopasuje się w stu procentach do innych elementów aranżacji. Lodówka modułowa Samsung pozwala nam na dostosowanie lodówki do nowego wnętrza bez konieczności jej wymiany. Wystarczająca będzie zmiana przedniego panelu urządzenia na inną opcję kolorystyczną.

Co istotne, w przypadku Samsung Bespoke panele możemy łączyć zupełnie dowolnie. Dzięki temu będziemy mogli stworzyć za ich pomocą na przykład lodówkę w dwóch lub trzech kolorach, co doda naszemu wnętrzu nieco więcej charakteru.

Artykuł powstał we współpracy z Samsung