Chcesz zatrzymać się w Szczecinie - Zarezerwuj komfortowy apartament i ciesz się wymarzonym urlopem

Coroczne planowanie urlopu to cała masa przeglądania ofert z hoteli, pensjonatów lub domków letniskowych. Tego typu miejsca są przepełnione gośćmi zwłaszcza podczas okresów letnich. Jak znaleźć miejsce, w którym można samotnie lub ze swoim partnerem wypocząć? W końcu się wyspać się i nie być budzonym przez głos przechodniów lub śmiech dzieci? Wystarczy zarezerwować wyjątkowy apartament Lusso w Szczecinie i cieszyć się urlopem!

Apartamenty Lusso w Szczecinie  – opis, ceny i udogodnienia

Apartamenty Lusso to cudowne i nowoczesne miejsce, w którym można wypocząć i się zrelaksować. Zarezerwować je można przez Internet o dowolnej porze nocy i dnia. Wystarczy zapoznać się z ofertą, wybrać odpowiedni apartament i czekać na urlop.

Apartamenty Lusso wynajmowane są przez prężnie działającą firmę, która głównie ceni sobie komfort gości oraz wysoką jakość usług. Wszystkie z apartamentów urządzone są w nowoczesnym stylu i posiadają na wyposażeniu niezbędne rzeczy oraz akcesoria.

Apartamenty Lusso to doskonała oferta noclegów o najwyższym poziomie. Każdy z klientów ma możliwość wyboru apartamentu z ośmiu dostępnych wariantów. Wszystkie z nich położone są w malowniczym i przepięknym Szczecinie. Mieszą się w nowo wybudowanych apartamentowcach, które głównie są wynajmowane lub zamieszkiwane przez osoby spokojne i odpowiedzialne. Każdy z apartamentów zlokalizowany jest w nowoczesnych wieżowcach mających dostęp do cichobieżnej windy oraz parkingu.

Apartamenty na doby Szczecin to wspaniały pomysł na wyjazd we dwoje! Doskonale nadaje się również na nocleg dla osób będących w delegacji lub przejezdnych. Apartamenty na doby Szczecin położone są w samym śródmieściu, dzięki temu pozwalają sprawnie skorzystać z usług, jakie oferuje miasto. Wokół apartamentów znajdziemy mnóstwo kawiarni, restauracji, kina, teatry, parki i wiele innych miejsc, które można odwiedzić podczas pobytu. W okolicy znajduje się również słynny Uniwersytet Szczeciński oddalony o 900 metrów oraz taras widokowy Wały Chrobrego znajdujących się około 2,4 km. Dodatkowo apartamenty położone są w niedużej odległości od lotniska Szczecin-Goleniów około 30 km.

Apartamenty na doby Szczecin – rodzaje i wyposażenie

W ofercie znajdziemy wybór, aż 8 apartamentów Lusso o wysokim poziomie i urządzonych w nowoczesnym stylu, należą do nich:

  • Lusso Bianco apartment
  • Lusso Blu apartament
  • Lusso D’oro apartament
  • Lusso Grigio apartament
  • Lusso Nero apartament
  • Lusso Rosa apartament
  • Lusso Verde apartament
  • Lusso Vetro apartament

Każdy z wymienionych apartamentów jest wyposażony w kuchnię lub aneks kuchenny, łazienkę, szerokopasmowy Internet bezprzewodowy (Wi-Fi) oraz telewizor LED. Rezerwując wybrane apartamenty na doby Szczecin goście mogą mieć pewność, że otrzymają czyste ręczniki oraz pościel.

Apartamenty na doby Szczecin to pewność, że wypoczniesz i w najlepszych warunkach spędzisz komfortowo swój wolny czas. Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą apartamentów, więcej na ten temat możesz dowiedzieć się na lussoapartamenty.

Apartament Lusso Bianco – jeden z dostępnych apartamentów

Przeglądając apartamenty na doby Szczecin warto zwrócić uwagę na Apartament Lusso Bianco. Mieści się on przy Alei Powstańców Wielkopolskich w nowo powstałym apartamentowcu z windą. Apartament ma dużą powierzchnię – 54m2 i został urządzony przez architektów w nowoczesnym stylu. Każdy detal i wyposażenie znajdujące się w apartamencie zostało dokładnie przemyślane i dobrane. Koszt noclegu dla jednej osoby na dobę wynosi 179 zł. Cena w porównaniu z hotelem jest dużo niższa, a komfort niejednokrotnie przewyższa standardy hotelowe.