niedziela, 25 lutego, 2024
Strona głównaPomieszczeniaKuchniaBiało szara kuchnia - aranżacja

Biało szara kuchnia – aranżacja

Biało szara kuchnia to jedno z nowoczesnych rozwiązań, stosowanych w tym pomieszczeniu. I wbrew pozorom, taka aranżacja może naszej kuchni wyjść na dobre. Zdecydowanie. A to dlatego, że przy takim połączeniu można zastosować kilka ciekawych chwytów i dekoracji, także ściennych. Biało-szara kuchnia nie musi być utrzymana tylko w takich kolorach, a może być tylko bazą pod inne, śmiałe i kreatywne rozwiązania. Można do tych kolorów dodać drewno, czerwień, a nawet cegłę.

Nie tylko szarości i biele w kuchni

Dobrym rozwiązaniem, jako połączenie tych kolorów z widocznym przejściem, jest następująca aranżacja. Dobór białych mebli, jasnoszare ściany i cegła, która oddziela szarość od mebli. Cegła oczywiście powinna mieć formę tapety przeznaczonej specjalnie do kuchni, by po kilku tygodniach gotowania w pomieszczeniu, nie zniszczyła się i aby nie trzeba było jej wymieniać. Cegła, kontrastująca z bielą i szarością, może zdziałać cuda w takim połączeniu. Co prawda pomieszczenie kojarzy się przede wszystkim z nowoczesną surowością, ale białe meble wytłumią to uczucie, zwłaszcza te delikatne, przypominające bardzo wrażliwe konstrukcje. Kolejnym pomysłem jest dodanie koloru, na przykład głębokiej czerwieni.

Szare meble i białe ściany

A co powiecie na zestawienie szarych mebli z drewnianym blatem i takimi samymi uchwytami? Do tego białe ściany i jasna, ciekawa kuchnia gotowa. Szare umeblowanie kuchni to jeden z aktualnych hitów. Fronty najlepiej dobierać z jasnych odcieni tego koloru, nadając pomieszczeniu indywidualny charakter, który ciekawie kontrastuje z białymi ścianami. Do tego drewno! Klejone lub lite, sprawi, że nasze wnętrze zajaśnieje domowym ogniem radości z korzystania z takiego właśnie pomieszczenia. W kuchni ta przestronna, ciekawa i ładna przestrzeń jest potrzebna do procesu gotowania. To tutaj skupiamy się na gotowaniu, by uszczęśliwić swoich bliskich. Nie jest to pierwsze lepsze pomieszczenie, a nierzadko serce domu, źródło radości. Bo, jak to mówią – przez żołądek do serca!

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments