ZAINWESTUJ W POSADZKĘ Z ŻYWICY EPOKSYDOWEJ

Każdy kto pracuje w przemyśle, a nawet niejednokrotnie przeciętny właściciel garażu, może potwierdzić, że żywica epoksydowa to tworzywo, które idealne nadaje się do posadzek w pomieszczeniach szczególnego ryzyka. Wystarczy, że spadnie ci ciężkie narzędzie i już po delikatnych płytkach. Żywica epoksydowa to gwarancja najwyższej jakości i odporności, a przy tym posadzki z niej zrobione są niezwykle łatwe do sprzątania. I ten wysoki połysk! Aż prosi się, aby wprowadzić ją do swojego domu.

ŻYWICA EPOKSYDOWA W MIESZKANIU

A gdyby tak zwykłe płytki lub panele zamienić na coś trwalszego, a przy tym pięknego i łatwego w utrzymaniu? Znamy rozwiązanie: prosto z hal produkcyjnych na salony wkracza żywica epoksydowa. Jej główne walory to przepiękny połysk, brak łączeń oraz brak problemów z utrzymaniem czystości. Zwykłe płytki i panele mają szczeliny, w których łatwo zbiera się kurz czy drobny pył wytrącający się ze ścian w miarę użytkowania naszego mieszkania. To idealne miejsca do namnażania się roztoczy. Z żywicą epoksydową nie ma tego problemu – brak łączeń to zero szczelin. Szybkie przetarcie mopem i po sprawie. Twoje mieszkanie jest bezpieczne nawet dla alergika. Czy nie na tym zależy każdej idealnej pani domu?

Dodatkowo dzięki połączeniu swych właściwości posadzka z żywicy epoksydowej sprawdzi się nawet w niewielkich pomieszczeniach – nabiorą one światła i przestrzenności, a ponadto tworzywo to jest niezwykle ekonomiczne i sprawdza się na długie lata.

Szukasz czegoś naprawdę ekstra? Teraz żywica epoksydowa jest odpowiedzią również dla najbardziej wymagających. Dzięki możliwości łączenia z barwionym piaskiem kwarcowym uzyskujemy właściwie nieskończone możliwości i ilości kombinacji kolorystycznych. Styl skandynawski? Proszę bardzo. A może klasyka albo industrializm? Taka posadzka sprawdzi się zawsze i wszędzie. Nie ogranicza cię w żaden sposób, a jedynie inspiruje do coraz to nowych pomysłów na wspaniałe wnętrze.

A JEŚLI TO WCIĄŻ ZA MAŁO?

A więc twierdzisz, że wysoki połysk, hipertrwałość, wysoki standard i niezliczona ilość deklinacji to wciąż za mało? W takim razie spróbuj posadzki z żywicy epoksydowej w wersji 3D! Żywica epoksydowa to naprawdę ciekawe i elastyczne tworzywo, które daje ogrom możliwości i puszczenia wodzy fantazji. Dzięki swoim właściwościom pozwala utrwalić istniejące struktury poprzez zanurzenie ich w niej, bądź pokrycie żywicą. Masz już ciekawą, ale odrobinę zniszczoną drewnianą podłogę? Żaden problem, żywica epoksydowa doskonale ją utrwali, a przy tym wyrówna, odświeży i nada połysku. A może chcesz stworzyć coś zupełnie unikalnego, dajmy na to grafikę 3D z efektem chodzenia po wodzie? To również wyzwanie dla żywicy epoksydowej. Tak naprawdę nie ma już rozwiązań trudnych czy niemożliwych. Nie zastanawiaj się, czy się da. Zapytaj o czym marzysz i spełniaj swoje  najbardziej wymyślne fantazje. Z żywicą epoksydową każda przestrzeń zyska swój wyjątkowy charakter, najwyższą jakość i gwarancję długoletniej trwałości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here