Decydując się na inwestycję budowlaną, musimy przygotować się na to, że czasami będzie pod górkę (i to dosłownie!). Na szczęście potencjalne problemy można wyeliminować całkowicie lub możliwie jak najbardziej zminimalizować jeszcze przed rozpoczęciem prac.

Wysoka jakość sprzętu gwarancją efektywności i bezpieczeństwa

Jak najprościej zredukować czyhające na nas zagrożenia? Wybierając sprzęt wysokiej jakości, które zapewni ponadprzeciętna efektywność i bezpieczeństwo, tak niezbędne podczas wykonywania zadań na wysokościach i trudnym terenie (np. nierówne podłoże lub ograniczone pole manewrowania). W takich warunkach sprawdzą się m.in. podnośniki przegubowe, które w rękach doświadczonego operatora potrafią wykonać najtrudniejsze manewry, wykonując pracę na „piątkę”!

Podesty przegubowe JLG – topowe maszyny do zadań specjalnych

Jeśli poszukujesz sprzętu z górnej półki, to na pewno zainteresuje Cię oferta marki JLG, która od pół wieku zapewnia najlepsze rozwiązania w branży maszyn ciężkich. Obecna oferta polskiego dystrybutora obejmuje m.in dwa typy podestów przegubowych (https://jlg.com.pl/kategoria-produktu/podnosniki-przegubowe/), które idealnie sprawdzą się do zadań wymagających dużej precyzji przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Są to:

  • Podnośniki przegubowe z napędem elektrycznym – idealny wybór jeśli prowadzisz prace natury montażowej lub inspekcyjnej. Dzięki kompaktowym wymiarom i teleskopowe konstrukcji modele elektryczny stanowią nieocenione wparcie, gdy potrzebujesz dotrzeć do miejsc nad i wokół przeszkód.
  • Podesty przegubowe spalinowe – zaopatrzone w wydajny silnik Diesla pozwalają na wielogodzinną i efektywną pracę w najtrudniejszych warunkach. Napęd 4×4 oraz płynne sterowanie za pomocą intuicyjnej konsoli sprawiają, że pokonanie największych przeszkód znajdujących się w terenie roboczym to dla profesjonalnego operatora „bułka z masłem”!

Kupując maszynę opatrzoną logiem JLG, kupujemy jakość, która jest gwarancją bezpieczeństwa i wydajność. W branży budowlanej, która liczy dni na podstawie efektywność to jedyna słuszna decyzja. Postaw na profesjonalizm!