Oryginalne pufy

Pufa jest elementem wystroju prawie każdego wnętrza. Wielu z nas urządzając salon, sypialnie lub pokój dziecięcy marzy o tym, aby były to pomieszczenia niepowtarzalne. Dodatkiem, który sprawi, że tak będzie mogą być pufy.

Ręcznie robione pufy

Pufa jest elementem wystroju prawie każdego wnętrza. Salon, sypialnia czy też pokój dziecięcy – w każdym z tych pomieszczeń znajdzie się na nią miejsce, toteż urządzając dom lub mieszkanie w końcu staniemy przed dylematem wybory pufy. Produkty wykonane ze sznurka cieszą się obecnie rosnącą popularnością. Obecnie, kiedy to nasze domy zalewają masowo produkowane przedmioty, ręcznie wykonane dodatki stanowią wspaniałą ozdobę każdego wnętrza. Jeśli zależy nam na przytulnym i wyjątkowym wnętrzu – dobrym pomysłem będzie ręcznie robiona pufa. Poza oczywistymi walorami estetycznymi, pufa ze sznurka jest też niezwykle praktyczna – może służyć za siedzenie, stolik czy podnóżek. Do niezaprzeczalnych zalet takiej pufy należy sposób jej wykonania. Ręcznie robione dodatki do domu cieszą się dużym uznaniem, któż z nas nie chciałby mieć u siebie takiej oryginalnej ozdoby.

Pufa na drewnianych nóżkach

Pufę można zamówić w wielu wariantach. Jednym z nich jest niezwykle popularny w ostatnim czasie stołek na drewnianych nóżkach. Minimalistyczne wzornictwo sprawdzi się bardzo dobrze we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim. Nie oznacza to wcale, że taki stołek nie może stać się ozdobą wnętrza w stylu klasycznym czy nowoczesnym – jak najbardziej będzie tam pasował. Za sprawą możliwość wyboru koloru pokrowca możemy zamówić pufę dopasowaną do naszych indywidualnych potrzeb.

Pufa ze sznurka

Wykonana ze sznurka bawełnianego pufa z wkładem z pianki tapicerskiej to doskonale współgra ze sznurkowym dywanem. Taka pufa ze sznurka, mimo odkształcenia pod wpływem siedzenia, zawsze powraca do swojego pierwotnego kształtu. Jest też niezwykle praktyczna, gdyż w przypadku zabrudzenia ręcznie dziergany pokrowiec można zdjąć i wyprać w pralce. Należy pamiętać, aby użyć programu delikatnego i małej prędkości wirowania.

Wykonywane w Polsce z polskich materiałów pufy ze sznurka odznaczają się jakością, która zadowoli najbardziej wymagających klientów. Staną się one też oryginalnym i praktycznym dopełnieniem niejednego pomieszczenia.