Nowoczesne zadaszenie wejścia w budynkach usługowych

Daszki szklane wykonane ze szkła hartowanego o najwyższej jakości doskonale chronią wejście do budynku przed złymi warunkami pogodowymi.

Montaż odbywa się bez problemu na każdym rodzaju elewacji. Oprócz tego, że są praktyczne to nadają nowoczesny charakter budynku.

Daszki szklane na odciągach

Tak samo jak zastanawiamy się nad wyborem drzwi wejściowych równie ważne jest zabezpieczenie ich oraz wybór odpowiedniego zadaszenia. Niezwykle nowoczesny i praktyczny wybór to zadaszenia szklane, ponieważ pasują do domów jednorodzinnych i do budynków użyteczności publicznej.

Daszki szklane nad drzwi mogą wydawać się zbyt kruchym i nietrwałym rozwiązaniem. Biorąc pod uwagę zmienne warunki atmosferyczne, gwałtowny wiatr czy ulewy. Jednak producenci używają szkła o najwyższej jakości, które spełnia wszelkie normy jakości i standardy bezpieczeństwa. Podczas produkcji szkło poddawane specjalnym procesom, które mają je wzmocnić i zahartować aby nie straszne im były żadne warunki pogodowe.

Dodatkowo daszki szklane na podporach posiadają elementy konstrukcyjne wykonane ze stali nierdzewnej o najwyższej jakości i wytrzymałości. Takie połączenie zapewnia pełne bezpieczeństwo. Profile wykonane ze stali nierdzewnej prezentują się zdecydowanie najlepiej, a to ze względu na to że są smuklejsze i delikatniejsze. Dodatkowy atut to odporność na korozję, a powłoka ma przyjemny, lekki satynowy połysk.

Producent daszków szklanych

Obecnie producenci oferują daszki szklane na wymiar dla każdego indywidualnego klienta. W przypadku jeśli żadne z proponowanych rozwiązań gotowych nie odpowiada w takim przypadku firmy, jak na przykład nexhed, wykonają indywidualny projekt. Klient wskazuje jakie ma wymagania i oczekiwania wobec gotowego produktu, a specjaliści sporządzają personalizowany projekt zadaszenia.

W internecie znajdziemy bardzo wiele firm, które oferują zadaszenia szklane. Aby je wyszukać wystarczy wpisać w wyszukiwarce na przykład: daszki szklane wrocław i po chwili otrzymamy listę producentów z tego rejonu.

Zalety daszków szklanych

Takie rozwiązanie zadaszenia nad drzwiami wejściowymi jest bardzo uniwersalne i praktyczne. Świetnie będzie wyglądać na domu jednorodzinnym, uzupełni bryłę budynku i jednocześnie nada nowoczesnego charakteru. Oczywiście to równie dobre rozwiązanie dla budynku publicznego, zadaszenie wkomponuje się w całość i doda elegancji wejściu.

Od strony użytkowej nie należy zapomnieć o ochronie jaką gwarantuje, w upalne dni chroni przed nadmiarem promieni słonecznych. Natomiast gdy pogoda jest bardziej kapryśna ochroni przed deszczem, śniegiem i wiatrem. Jednocześnie chroni posadzkę znajdującą się przed wejściem, dzięki czemu pozostaje sucha i zapewnia bezpieczeństwo.

W przypadku gdy znajdują się przy drzwiach skrzynka elektryczna lub inne urządzenia, daszek szklany chroni je przed zniszczeniem i co gorsza zalaniem przez deszcz. Są bardzo trwałe i łatwe w konserwacji, a jednocześnie sprawiają że budynek nabiera nowoczesnego charakteru.

Więcej o daszkach szklanych znajdziesz tutaj https://nexhed.pl/pl/13-daszki-szklane