niedziela, 14 lipca, 2024
Strona głównaPomieszczeniaŁóżko na antresoli

Łóżko na antresoli

Poszukujesz odpowiedniego łóżka, które wpasuje się w twoje mieszkanie lub dom? Lubisz niebanalne rozwiązania i patrzenie na świat z góry? Dobrze się składa – łóżko na antresoli to wybór dla ciebie, a ja mam kilka słów odnośnie tego mebla, które, być może, niedługo będzie twoim łóżkiem.

Antresola dla dorosłych

Antresola to inaczej półpiętro w wysokim mieszkaniu, które można różnorako zaaranżować. Łóżko na antresoli to miejsce do spania, które przeznaczone jest dla miłośników takich rozwiązań. Nie oznacza to jednak, że trzeba budować całą antresolę, by móc zaopatrzyć się w taki mebel – zazwyczaj sprzedawane są one w całości. Wyglądają jak ładne, eleganckie wersje zwyczajnych łóżek. Dodatkowo pozwalają nam na szaleństwo kreatywne, które zaś pozwoli nam na ciekawą aranżację wnętrza pod łóżkiem. Łóżko na antresoli umożliwi nam stworzenie biblioteczki, miejsca na pracę biurową, miejsce na szafę, w zależności od własnych możliwości i potrzeb. Takie rozwiązanie sprawdzi się jednak tylko w wysokim pomieszczeniu, które gwarantuje nam wygodę, byśmy nie wczołgiwali się dosłownie do łóżka.

Antresola dla dzieci

Dzieci uwielbiają kreatywne meble, które umożliwiają im zabawę na całego, bez ograniczeń. Łóżko na antresoli pozwala na stworzenie miejsca, które można różnie formować – na antresolę można narzucić kotarę, pod łóżkiem stworzyć swój własny raj. Takie rozwiązanie pasuje do każdego, ale nadal wysokiego pokoju dziecięcego. Liczy się wysokość, nie zaś przestrzeń. Pokój może być wąski – takie łóżko pozwoli na stworzenie miejsca do nauki pod łóżkiem. Poza tym drewniane i stalowe konstrukcje zazwyczaj są bardzo mocne i dodatkowo zabezpieczone, jeżeli są tworzone pod małych klientów. Materace łatwo wybrać, należy pamiętać, by były dobrze dobrane, zaś cała konstrukcja niech pasuje do pokoju dziecka, aby całość ładnie się komponowała. Warto o tym pamiętać, jeżeli nadal gryzą nas wszelkie wątpliwości. Pamiętajmy, że nasi milusińscy będą zachwyceni takim rozwiązaniem!

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments