Jak zapewnić sobie świetny wypoczynek

Materac Pasodoble to model przeznaczony dla osób, które wolą trochę twardsze podłoże snu. Został skonstruowany w taki sposób, aby zapewnić solidne podparcie kręgosłupa, jak i każdej innej partii ciała, dlatego polecany jest też dla tych, którzy ważą nieco więcej.

Główna konstrukcja materaca oparta jest na sprężynach kieszeniowych – właśnie ich zadaniem jest utrzymanie ciała w stabilnej pozycji i zapewnienie odpowiedniej twardości. Dzięki sprężynom kieszeniowym materac dopasowuje się do sylwetki w miejscach o największej sile nacisku. Po jednej stronie wkładu, na sprężynach zastosowano warstwę maty kokosowej, której celem jest utwardzenie powierzchni, przy jednoczesnym zachowaniu sprężystości i elastyczności. Materace Hilding pochwalić się może także nowością, którą jest naturalne włókno z agawy Sizal. Materiał ten umieszczono po przeciwnej stronie wkładu i jego zadaniem jest również utrzymanie optymalnej twardości. Dzięki zastosowaniu materiałów wpływających na twardość materaca zyskuje na tym też jego trwałość.

Materace Hilding cechują się również świetną przewiewnością, która możliwa jest za sprawą dwóch wspomnianych warstw – sizalu i maty kokosowej. Skuteczną wentylację osiągnięto też wykorzystując taśmę 3D. Dzięki odpowiedniej przewiewności wkład prawidłowo oddycha i odprowadza wilgoć, co przyczynia się do zdrowego i komfortowego snu. Gwarancję dodatkowej elastyczności oraz miękkości zapewnia pianka FlexiFoam o wysokości 3 cm, która ułożona została obustronnie, bezpośrednio pod pokrowcem.

Hilding dąży w swoich produktach do profesjonalizmu, dlatego model Pasodoble oficjalnie uznany został za materac ortopedyczny, czyli jest produktem przyczyniającym się do poprawy zdrowia. Bardzo dobrze radzi sobie w profilaktyce wad postawy i ma właściwości korekcyjne.

Oprócz wszystkich wspomnianych zalet materaca kryje się jeszcze jedna ciekawostka. Producent na swój model Pasodoble dostępny pod linkiem Materac Pasodoble Hilding daje dodatkowo aż 15 lat gwarancji. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie pewność tak wysokiej jakości. W ofercie producenta znaleźć można też inne materace kieszeniowe i nie tylko, które cechują się wysoką jakością wykonania oraz najlepszymi materiałami – więcej informacji na stronie SalonSnu.pl.

Jeżeli jesteś osobą, która potrzebuje wysokiego komfortu snu, to niewątpliwie oferta marki Hilding sprosta twoim oczekiwaniom. Nie bez powodu producent ten działa zgodnie ze swoim wieloletnim mottem: „Zapewniać światu dobry sen”.