Podesty ruchome na wynajem. Na co zwracać uwagę

Wynajem w branży budowlanej to norma. Nic w tym dziwnego – płacimy jedynie za okres korzystania z maszyny, a po skończonej pracy nie musimy martwić się właściwym garażowaniem i konserwacją sprzętu.

Rzeczywistość nie wygląda jednak do końca tak kolorowo. W zalewie ofert wynajmu, ciężko wybrać tę najlepszą. Czym się zatem kierować? Po pierwsze, przy wyborze maszyny nie powinniśmy stawiać niskiej ceny na pierwszym miejscu. Tani wynajem maszyny wysokiej jakości nie istnieje. W branży budowlanej za jakość się płaci i nie ma w tym nic dziwnego – dzięki najlepszym maszynom efektywność pracy znacznie wzrasta, a bezpieczeństwo operatorów stoi na najwyższym poziomie. Ponadto używając najlepszego sprzętu, mamy pewność, że jego eksploatacja przebiega w wolniejszym tempie i jest on o wiele bardziej niezawodny.

Ekspertem w dziedzinie podestów ruchomych jest bez cienia wątpliwości firma Riwal – https://www.riwal.com/poland/pl-pl/sprzedaz/uzywane/podesty-ruchome-uzywane. Używane maszyny dostępne we flocie pochodzą jedynie od renomowanych producentów, takich jak m.in. Genie, JLG, Haulotte czy Holland Lift. Oferta Riwal obejmuje:

  • Podesty nożycowe elektryczne i spalinowe,
  • Podesty masztowe,
  • Podnośniki przegubowe elektryczne oraz spalinowe,
  • Podesty teleskopowe,
  • Podesty na przyczepach, czyli popularne „spidery”.

Wysoka jakość sprzętu to jedno. Oferta Riwal posiada jeszcze jeden atut – usługi naprawcze. Wynajmując używaną maszynę, uzyskujemy także profesjonalne wsparcie serwisowe na terenie całej Polski. W przypadku awarii maszyny, mobilny serwis jest w stanie usunąć usterkę w miejscu pracy sprzętu w ciągu 24 godzin od jej zgłoszenia w  większości przypadków.

Kompleksowość to słowo klucz w branży budowlanej. Decydując się na używany podest ruchomy, powinniśmy przeanalizować wszystkie aspekty jego wynajmu – zaczynając od jakości maszyny, na usługach dodatkowych kończąc. Wybór poprzedzony taką analizą, pomoże nam w wyborze najlepszej oferty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here