Grzejniki z serii Warp S, czyli idealne rozwiązanie do Twojej łazienki

Czy wybór odpowiedniego grzejnika do naszej łazienki jest prostym zadaniem? Wielu uzna, że niekoniecznie – w końcu mamy przed sobą tyle możliwości. W sklepach takich jak iTerma.pl czekają na nas tysiące produktów, które mogą nas zainteresować. My jednak postanowiliśmy skupić się tylko na jednym z nich, a mianowicie na modelu Warp S.

Co jest w nim takiego niezwykłego? Nie można zaprzeczyć, że rzeczą, która od razu przyciąga naszą uwagę, jest oczywiście design tego modelu grzejnika. Pomimo swojej asymetryczności, całość prezentuje się na bardzo stabilną i wyważone. Bez wątpienia mamy do czynienia z modelem, który idealnie sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach. Co istotne, w przypadku kolorów absolutnie nie musimy iść na żadne kompromisy – mamy ich do wyboru bowiem aż 250!

Jak widać na zdjęciach, kolektory w tym modelu umiejscowione są tylko na jednej stronie, co potrafi zaintrygować. Same przestrzenie pomiędzy profilami są również naprawdę duże. Warto jednak zaznaczyć, że jest to rozwiązanie bardzo praktyczne. Jeżeli mamy w planach na grzejniku suszyć np. ręczniki, na pewno je docenimy.

Z samym suszeniem na pewno nie będziemy mieli problemu, ponieważ model Warp S charakteryzuje się naprawdę okazałą mocą grzewczą. Pamiętajcie, że jeżeli zakładacie, że grzejnik w Waszej łazience będzie służył również do suszenia, powinniście zdecydować się na model o 15-20% większej mocy, niż wynikałoby to z metrażu Waszej łazienki. Podobnie jest w przypadku, gdy decydujemy się na grzejniki chromowane. Chociaż prezentują się pięknie, to gorzej odprowadzają ciepło, przez co i w tym przypadku moc powinna być większa o około 20%, niż wynikałoby to z pierwotnych obliczeń.

Rodzaje grzejnika Warp S

Decydując się na ten konkretny model ze sklepu iTerma.pl, mamy możliwość wyboru grzejnika wodnego, wodno-elektrycznego oraz elektrycznego. Przed zakupem warto wiedzieć, czym się one różnią.

Grzejnik wodny idealny jest, gdy potrzebujemy rozwiązania dopasowanego do ogrzewania centralnego. Jego montaż nie wpłynie znacząco na rachunki, jednak grzejnik będzie działał tylko wtedy, gdy centralne ogrzewanie. Jeżeli potrzebujemy modelu, który będziemy mogli uruchomić również poza sezonem grzewczym, idealnym rozwiązaniem będzie grzejnik wodno-elektryczny.

Łączy on wszystkie zalety obu rozwiązań. Idealnie działa wraz z centralnym ogrzewaniem, a w razie potrzeby możemy zasilić go energią elektryczną. Największą wadą zdecydowania się na wersję elektryczną jest jej wpływ na rachunki za energię elektryczną.

Nie wszystkie domy czy mieszkania posiadają jednak ogrzewanie centralne – w takich wypadkach grzejnik elektryczny będzie oczywiście dobrym rozwiązaniem. Będzie on oczywiście działał wtedy, gdy tylko będzie potrzebny, niezależnie od innych sposobów ogrzewania łazienki czy mieszkania.

Zestaw oraz dodatkowe informacje

Jeżeli chcemy zdecydować się na model Warp S, pamiętajmy, że czekają na nas różne warianty wielkościowe. Dzięki temu grzejnik idealnie dopasujemy do naszych wymagań i wielkości naszej łazienki.

W samym zestawie znajdziemy również odpowietrzniki i zestaw mocowań. Sam grzejnik posiada również 8-letnią gwarancję. Jeżeli o tym modelu chcecie dowiedzieć się więcej, serdecznie zapraszamy pod adres https://iterma.pl/warp-s,c204.html.

Inne rozwiązania

Jeżeli poszukujecie innego grzejnika do swojej łazienki, zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą sklepu iTerma.pl. Znajdują się w nim tysiące modeli, dodatkowo, wiele z nich znajduje się w sekcji Outlet. Oznacza to, że ich ceny zostały obniżone nawet o 70%. Warto sprawdzić ją już dzisiaj, ponieważ najbardziej atrakcyjne oferty mogą szybko stać się nieaktualne.

W przypadku wątpliwości lub problemów z doborem odpowiedniego grzejnika łazienkowego zapraszamy do kontaktu ze sklepem. Wykwalifikowana obsługo odpowie na wszystkie pytania i może wybrać rozwiązanie, które będzie optymalne.

Gwarantujemy, że zdecydowanie się zarówno na grzejnik Warp S, jak i na sklep iTerma.pl będzie znakomitym wyborem!

https://iterma.pl/warp-s,c204.html