Grzejniki ze stali nierdzewnej – 6 najciekawszych modeli

Istnieje duża różnorodność materiałów, które mogą być wykorzystywane do produkcji domowych grzejników dekoracyjnych: od aluminium i mosiądzu po ceramikę i szkło. Dlaczego więc wybrać stal nierdzewną? Grzejniki ze stali nierdzewnej są idealne dla tych, którzy nie lubią sprzątać, nie wymagają bowiem prawie żadnych zabiegów pielęgnacyjnych zawsze wyglądając oszałamiająco. Kaloryfery wykonane z inoxu są odporne na korozję, łatwe w konserwacji, higieniczne i wszechstronne. Wystarczy wytrzeć grzejnik czystą, wilgotną ściereczką, a będzie wyglądał jak nowy. Stal nierdzewna jest niewiarygodnie wydajna w ogrzewaniu domu, utrzymując ciepło i szybko reagując na zmiany termostatyczne. Poniżej przedstawiamy 6 najciekawszych modeli.

  • RADOX EROS

erosRadox Eros to grzejnik ozdobny w formie klasycznej drabinki, idealnie nadający się do rozgrzania ręczników i rozprowadzania ciepła w każdej nowoczesnej łazience, kuchni lub pralni. Elegancki Eros jest jednym z najpopularniejszych grzejników dekoracyjnych na rynku, a jego tradycyjna konstrukcja i szeroki wybór rozmiarów sprawiają, że model ten pasował będzie do każdego wystroju. Ten grzejnik dekoracyjny o budowie drabinkowej został starannie zaprojektowany, aby zapewnić maksymalną wydajność grzewczą. Kaloryfer łazienkowy Eros został wyprodukowany z wysokiej jakości stali nierdzewnej odpornej na rdze i zarysowania.

  • RADOX IRIS

iris

Grzejnik łazienkowy Iris ma asymetryczny kształt z pięknymi, zaokrąglonymi elementami. Jego oszałamiająca konstrukcja, uzyskana dzięki zastosowaniu najwyższej jakości stali nierdzewnej z polerowanym wykończeniem, poprawi każde wnętrze. Kaloryfer dekoracyjny Iris to nowoczesny i praktyczny grzejnik do niebanalnych wnętrz.

  • RADOX LACUNA

lacuna

Dostępnych jest wiele opcji, jeśli chodzi o wybór idealnego grzejnika, który będzie pasował do nowego wystroju łazienki, a jednym z faworytów jest dekoracyjny grzejnik Radox Lacuna. Wykonana ze stali nierdzewnej Lacuna oferuje gwarancję produktu wysokiej jakości. Jest to jeden z najbardziej cenionych i najcześciej sprzedawanych produktów, dzięki wysokiej mocy grzewczej i elegancji kształtu.

  • RADOX LOTUS

lotus

Ożywiający i odważny, grzejnik doskonały do nowoczesnego wnętrza. Radox Lotus to idealna suszarka do ręczników do każdej łazienki, kuchni, pralni, przedpokoju lub innego dowolnego pomieszczenia. Elementy tego ozdobnego grzejnika ułożone są w atrakcyjny geometryczny wzór, dzięki czemu Lotus jest elementem dekoracyjnym każdego wnętrza. Ten oryginalny grzejnik został wyprodukowany ze stali nierdzewnej wysokiej jakości

  • RADOX ELLIE

ellie

Radox Ellie to niezwykle oryginalny model grzejnika, którego przeznaczeniem jest podgrzewanie ręczników w łazience lub w kuchni. Jest to fantazyjny grzejnik z wysokiej jakości stali nierdzewnej, zbudowany z jednej lub trzech przenikających się elips. Dzięki swoim zaokrąglonym krawędziom suszarka do ręczników Ellie to prawdziwe dzieło sztuki grzewczej.

  • RADOX BROC

broc

Współczesny styl określają czyste linie i geometryczne kształty. Jeśli tego chcesz w swoim mieszkaniu, to grzejnik dekoracyjny Broc ze stali nierdzewnej jest doskonały dla Ciebie. Atrakcyjny i niekonwencjonalny Broc to idealne połączenie inżynierii i kreatywności. Oszałamiająco potężny zarówno pod względem wizualnym, jak i funkcjonalnym, kaloryfer ma przyciągający wzrok, niepowtarzalny design. Oryginalny i praktyczny, nie tylko utrzyma łazienkę w cieple i przytulności, ale także osuszy ręczniki całej rodziny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here