Grzejniki łazienkowe chromowane – top 6 najciekawszych modeli

Jeśli kuchnia jest sercem domu, łazienka musi być jego duszą. Czy jest coś lepszego niż doskonale rozgrzany ręcznik, kiedy wychodzisz z kąpieli lub spod prysznica w mroźne zimowe poranki? Twoja łazienka jest jednym z najczęściej używanych i najważniejszych pomieszczeń w Twoim domu. To miejsce, w którym przygotowujesz się na rozpoczęcie dnia i odstresowujesz się pod jego koniec. Dlatego tak ważne jest, abyś w łazience miał grzejnik, który odpowiednio ogrzewa pomieszczenie (i ręczniki) i wygląda niesamowicie stylowo.
Poniżej przedstawiamy propozycje najciekawszych chromowanych grzejników łazienkowych, wyróżniają się wyjątkową trwałością i bardzo eleganckim wyglądem.

RADOX EMPIRE MULTI CHROM

empire-multi

Empire Multi to nowoczesny kaloryfer, stylizowany na tradycyjny angielski styl. Ten chromowany grzejnik łazienkowy oferuje idealną równowagę pomiędzy oszałamiającym wzornictwem i niewiarygodną budową. Jest idealny dla każdej łazienki, która szuka zarówno stylu, jak i funkcjonalności, ponieważ łączy w sobie klasyczne konstrukcje grzejników z nowoczesnymi możliwościami inżynieryjnymi i produkcyjnymi. Idealny zarówno do podgrzewania ręczników, jak i do ogrzewania łazienki.

RADOX SMART-U CHROM

smart-u-chrom

Radox Smart-U to chromowany grzejnik łazienkowy wyposażony w praktyczną półkę, na której można położyć ręczniki, co pozwoli to na utrzymanie ciepłych ręczników przy jednoczesnym oszczędzaniu miejsca. Ten kompaktowy kaloryfer idealnie nadaje się do małych łazienek. Smart-U to model o wysokiej wydajności, który pomoże zmaksymalizować dostępną przestrzeń i utrzymać ręczniki w zasięgu ręki.

RADOX RIVER CHROM

river-chrom

Współczesny grzejnik łazienkowy River jest doskonałym uzupełnieniem łazienki. Ten chromowany model dodaje stylu i elegancji każdemu wnętrzu. Radox River ma unikalny wzór meandrującej rzeki, wykonany jest z wytrzymałej stali z wypolerowanym lustrzanym chromowanym wykończeniem. Oryginalny kaloryfer łazienkowy zapewnia doskonałą wydajność cieplną, dzięki czemu delikatnie ogrzewa ręczniki i łazienkę.

RADOX TWIST CHROM

twist

Ten wspaniały grzejnik chromowany to coś więcej niż element grzejny. Radox Twist to nowe, wyrafinowane, minimalistyczne rozwiązanie. To grzejnik, który łączy w sobie podstawowe zasady wystroju łazienki, gdzie kształt i forma mają pierwszorzędną rolę. Nawiązuje swoim stylem do najlepszych tradycji wnętrzarskich i artystycznych.

RADOX SERPENTINE CHROM

serpentine-chrom

Radox Serpentine to wyjątkowy, prosty i stylowy grzejnik. Wijące się kwadratowe profile grzejnika łazienkowego Serpentine to nowoczesność w finezyjnej formie. Jest to dekoracyjny model o niezwykle ciekawej konstrukcji, który doskonale sprawdzi się w niewielkich łazienkach, które chcą wyróżnić się charakterem i oryginalnością, nie zapominając o funkcjonalności i łatwym montażu. Grzejnik ten przekracza granice i staje się prawdziwym meblem.

RADOX UPPER CHROM

upper-chrom

Grzejnik łazienkowy Upper reprezentuje elegancję i styl dzięki swojej prostej formie. Minimalistyczny design z prostokątnymi i cienkimi elementami zapewnia mnóstwo miejsca do odwieszania i ogrzewanie ręczników. Dzięki prostemu profilowi i wykończeniu w wysokiej jakości powłoce galwanicznej, ten drabinkowy kaloryfer zapewnia elegancki i nowoczesny wygląd każdej łazience.

Chrom jest klasycznym wykończeniem wielu luksusowych przedmiotów. Grzejnik w wykończeniu chromowanym jest znakomitym rozwiązaniem dla dosłownie każdego pomieszczenia, ponieważ jego zdolność do odbijania światła rozjaśnia otaczającą go przestrzeń i tworzy iluzję większego pomieszczenia. Więc jeśli zastanawiasz się, czy grzejnik chromowany jest właściwym wyborem, to najprawdopodobniej jest.