Wieloletnie doświadczenie i tradycja - firma RatGar

RAT-GAR jest firmą projektowo-wykonawczą reprezentującą branżę ciepłowniczą. RAT-GAR powstał w 1989 roku i od tego czasu główną osią jego działania są usługi dla przemysłu oraz klientów indywidualnych.

Jedną z głównych zalet firmy jest kompleksowość, która wyróżnia RAT-GAR na tle innych przedsiębiorstw o podobnym profilu działania. Najnowsze trendy nie są firmie obce, o czym świadczy m.in. zainteresowanie tematyką odnawialnych źródeł energii, w tym prężnie rozwijającej się fotowoltaiki. Profesjonalizm oraz pasja sprawiły, że RAT-GAR jest jednym z autoryzowanych serwisów firmy Viessmann.

Działalność przedsiębiorstwa RAT-GAR podzielić można na dwie główne kategorie, które dotyczą przemysłu oraz sektora prywatnego. RAT-GAR tworzony jest wyłącznie przez profesjonalistów, którzy pracują zgodnie z najnowszą wiedzą i regularnie poszerzają swoje wiadomości na różnego typu szkoleniach oraz kursach doskonalących. Kompleksowość dotyczy każdego aspektu pracy firmy RAT-GAR. Każdy projekt przechodzi przez kilka faz, których celem jest stworzenie instalacji (np. ciepłowniczej, solarnej itp.), która spełni wszelkie oczekiwania klienta i będzie efektywnie pracować. Każdorazowo klient korzystający z usług firmy, posiada zapewnioną zarówno wycenę , jak i dostawę materiałów oraz ich prawidłowy montaż i rozruch instalacji. RAT-GAR zapewnia nie tylko wycenę, ale także dostawę materiałów oraz montaż i rozruch instalacji.

Usługi oferowane klientom z branży przemysłowej, obejmują m.in. projekt i montaż kotłowni parowych lub wodnych oraz wykonywanie sieci ciepłowniczych. Ponadto w skład oferty firmy RAT-GAR wchodzi chemiczne czyszczenie urządzeń ciśnieniowych podlegających dozorowi technicznemu  a także wykonywanie remontów i napraw serwisowych zgodnych z zaleceniami UDT. Działania obejmują kotłownie a także urządzenia towarzyszące.

Dla sektora prywatnego, przedsiębiorstwo RAT-GAR świadczy usługi z zakresu instalacji centralnego ogrzewania, ciepłej oraz zimnej wody bieżącej, a także systemów kanalizacyjnych. Oferta obejmuje również działania z zakresu odnawialnych źródeł energii oraz systemów ekologicznych, tj. montaż instalacji fotowoltaicznych, montaż pomp ciepła oraz i montaż i modernizacje kotłowni.

Swoją działalność firma RAT-GAR opiera wyłącznie na produktach pochodzących od sprawdzonych i zaufanych producentów. Pasja zamieniona w profesjonalizm pozwoliła RAT-GAR na rozwój oraz pozyskanie rzeszy zadowolonych klientów.