drewniane-skrzynki

Jeśli szukasz produktu, za którym stoi unikalna historia człowieka, który go wykonał, doskonale trafiłeś. Z dumą prezentujemy drewnianą skrzynkę tapicerowaną powstałą z drewna modrzewia pozyskiwanego wyłącznie z polskich lasów. Została ona zrobiona ręcznie, przez pracowitego człowieka z wieloletnim doświadczeniem, z najwyższą precyzją i dokładnością, zgodnie z zasadami kunsztu i rzemiosła. Dzięki temu, każda skrzynka jest jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna, a ma w sobie “to coś” – kawałek duszy rzemieślnika, który ją wykonał, jest zwieńczeniem czyjejś pracy i fizycznego wysiłku.

Równo przycięte i przybite deseczki, otwierane wieko, na którym jest obicie i tapicerka, ergonomiczny kształt, delikatne wyżłobienia za które można łatwo skrzynię chwycić w razie potrzeby – to wszystko sprawia, że skrzynka drewniana jest czymś pożądanym przez każdego, kto uważnie się jej przyjrzy.

Dlaczego jeszcze warto ją nabyć? Drewniana skrzynka to mebel uniwersalny, pasujący do różnych stylów i pomieszczeń, o wielu zastosowaniach. I tak: drewniana skrzynka tapicerowana jest nie tylko miejscem, na którym możemy na chwilę spocząć, by zawiązać lub ściągnąć buty, ale także schowkiem, do którego włożymy różne “przydasie”: akcesoria do dbania o obuwie, imadła czy inne drobiazgi, które mają swoje miejsce w przedpokoju. Doskonale sprawdzi się także w sypialni – niejedna wielbicielka porządku doceni ten praktyczny mebel, chowając w nim niepotrzebne na ten moment dodatkowe koce, poduchy czy inne przedmioty lub tekstylia.

Skrzynka drewniana modrzewiowa tapicerowana jest to niekwestionowany meblarski hit także w pokoju dziecięcym: super sprawdzi się jako siedzisko dla większego dziecka, nastolatka czy też schowek na różne zabawki: klocki, układanki, lalki, samochodziki czy maskotki. Tak naprawdę – ile domów i mieszkań, tyle zastosowań tej skrzyni, na pewno znajdziesz ich także mnóstwo.

Kufer pełen skarbów? Kufer pełen tajemnic? A może kufer, który pozwoli zachować ład i porządek w Twoim domu? Od Ciebie zależy jego znaczenie!

Dzięki mnogości kolorów tkanin obiciowych, jakie mamy w ofercie, kufer idealnie wpasuje się w kolorystykę wnętrza, w którym ma stanąć. W zależności od indywidualnych preferencji, tapicerka może być wykończona w ciemnych, kontrastowych lub jasnych barwach. Do każdego zamówienia podchodzimy z najwyższą uwagą, by w pełni zaspokoić oczekiwania i potrzeby klienta, który zdecyduje się nabyć ten produkt. W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Nasze skrzynki nie są produktami tworzonymi seryjnie, więc masz realny wpływ na ich ostateczny wygląd – warto skorzystać z tej możliwości, by mieć mebel w pełni spełniający wszystkie wymagania.
Ponadto, nasze drewniane skrzynie doskonale wpisują się w filozofię less waste, bo są produkowane lokalnie, zgodnie z zasadami etyki i prowadzenia zrównoważonego biznesu.