Pomysł na wykończenie trawnika

Zielona trawa przywodzi na myśl świeżość, zdrowie, życie, nadzieję, nowe pomysły. Nastraja pozytywnie do życia i cieszy oko. Pragniemy otaczać się zielenią ale jednocześnie nie mamy zbyt wiele czasu na jej pielęgnację. Dlatego dystrybutor sztucznej trawy przygotował ofertę sztucznej trawy z rolki. Układanie sztucznej trawy nie jest trudne, wystarczy ją rozwinąć. Sztuczna trawa jest też łatwa do przetransportowania. Jest inwestycją na długie lata. Ma wszelakie zastosowanie i jest odporna na czynniki atmosferyczne takie jak śnieg, deszcz czy słońce.

Rodzaje sztuczne trawy

  1. Trawa Soft – jest prawdziwym kompromisem pomiędzy dobrą jakością a przystępną ceną. Miękka w dotyku, stosowana zwłaszcza w miejscach zabaw dla dzieci.

  2. Trawa Prestige – trawa z rolki będąca nowinką w ofercie. Dostępna w wysokości 40 mm. Uszyta z intrygujących odcieni zieleni, doskonale prezentująca się w przydomowym ogródku.

  3. Trawa Supreme – kolejna nowość. Produkt zaawansowany technologicznie, wykorzystujący najnowsze zdobycze laboratoriów włókienniczych. Trawa niezwykle miękka i delikatna, zachowująca naturalną sprężystość i efekt pamięciowy trawy, dzięki czemu wraca do swojej pozycji nawet po intensywnym użytkowaniu. Idealna na balkon czy taras.

  4. Trawa Epic – również nowość. Dystrybutor sztucznej trawy poleca ten produkt z uwagi na jego gęstą, miękką, doskonale imitującą wygląd naturalnej trawy fakturę. Dobra jakość za przystępną cenę. Mająca 8 letnią gwarancję UV, dzięki czemu zachowuje nieskazitelny wygląd przez wiele lat bez względu na chorobę.

  5. Trawa Camp – o wysokości włókna 35 mm. Cechująca się ekstremalną lekkością. Trawa z rolki bardzo przyjemna w dotyku, gęsta, z mocno elastycznym lateksem. O nowoczesnym wyglądzie i blasku. Poza tym układanie sztucznej trawy tego typu to sama przyjemność.

Jakie są zalety sztucznej trawy?

  1. Wszelakie zastosowanie – użyjecie jej zarówno na tarasie, ogrodzie, na placu zabaw dla dzieci, w sali fitness. Trawa z rolki świetnie dekoruje również zwykłe balkony czy ogrody. Idealna do stworzenia mini pola golfowego czy boiska do gry w piłkę lub do przystrojenia sklepu z akcesoriami ogrodniczymi.

  2. Na miejsca trudne – czyli tam, gdzie tradycyjna trawa nie mogłaby przetrwać ze względu na bardzo trudne warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, słońce czy śnieg.

  3. Bezobsługowość – sztuczna trawa właściwie sama się obsługuje. Daje wysoki komfort użytkowania, gdyż nie wymaga nawożenia, podlewania, pielęgnacji, poświęcania czasu. W dodatku zaoszczędzacie na nawozach i zakupie kosiarki. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną mieć piękną murawę a jednocześnie dużo czasu przebywają poza domem. Wieczorami jednak czy w weekendy, kiedy wracają do domów, pragną cieszyć się piękną dla oka murawą.

  4. Łatwość instalacji – układanie sztucznej trawy jest bardzo proste.

  5. Wytrzymałość – dystrybutor sztucznej trawy wykonuje ogrodową trawę z rolki z nowoczesnych włókien polipropylenowych lub polietylenowych. Technologia ta sprawia, że sztuczna trawa nie brudzi się zbyt łatwo i jest odporna na warunki klimatyczne.