Nowoczesne meble do salonu.

Planujesz zmianę aranżacji salonu, ponieważ Twój dotychczasowy przeżył już najlepsze lata swojej świetności. Zastanawiasz się nad meblami, które wniosą trochę świeżości, a zarazem staną się jego ozdobą? Oto kilka propozycji.

Miejsce na telewizor

Nie każdy z nas ma możliwość powieszenia gabarytowego telewizora na ścianie. Powody są różne, poczynając od tego, że nie chcemy tego robić po komplikacje techniczne, które uniemożliwiają utrzymanie na ścianie większych przedmiotów. Rozwiązaniem najlepszym z możliwych jest zakup stolika RTV, który pomieści dodatkowo sprzęt typu konsola, dekoder telewizyjny, czy kino domowe. Dodatkowe szafki pozwolą ukryć drobne przedmioty, wprowadzając minimalizm w otoczeniu.

Komoda 2w1

Niebywale często zdarza się, że przestrzeń salonu musi być skrupulatnie zorganizowana. Stanie się miejscem nie tylko do wypoczynku, ale często również i naszą sypialnią, w której musimy umieścić niezbędną garderobę. Komoda to nadzwyczaj wydajny element zestawów mebli, który dzięki różnorodności rozmiarów oraz ilości szuflad, czy szafek zapewni sporo miejsca na niewidoczne przechowywanie. Ponadto przy odpowiedniej wysokości z powodzeniem zastąpi szafkę RTV. Stabilna konstrukcja nie przewróci się nawet pod ciężarem telewizora.

Większe wymagania

W małych domach i mieszkaniach niebagatelne znaczenie ma przestrzeń, szczególnie ta wolna. Oprócz miejsca na TV warto zadbać o szafę, ale nie byle jaką, tylko funkcjonalny designerski mebel, który wprowadzi odpowiedni klimat. Szafy z podwójnym skrzydłem i szufladami mają dostateczną ilość miejsca, by pomieścić w nich całą swoją garderobę. Dodatkowe opcje regałów z półkami zwiększą tą przestrzeń, pozostawiając wolne miejsce na ulokowanie książek, pamiątek i innych ozdobnych elementów.

Akcesoria dodatkowe

Wśród mebli do salonu możemy również dołączyć półki wiszące oraz stoliki. Stolik niezaprzeczalnie jest jednym z ważniejszych mebli, bo nic nie cieszy tak bardzo, jak gorąca kawa na kanapie przed telewizorem. Półki zdają egzamin celująco, gdy potrafimy z nich korzystać. Zdecydowanie przydają się na kwiaty, książki i zdjęcia, które ocieplają wnętrze salonu, nadając mu domowy charakter.

Czy można połączyć funkcjonalność z nowoczesnością?

Oczywiście, że tak. Oferty sklepów meblowych prześcigają się w różnorodnych formach i kolorystyce. Dodatkowo takie sklepy internetowe, jak Akord przychylają się do klientów niskimi cenami. Nowoczesne meble do salonu są zazwyczaj śnieżnobiałe i zdecydowanie warto wypracować z nich swój własny projekt wnętrza.

Nowoczesne meble do salonu kupisz w sklepie Akord: https://sklep.akord.net.pl/