Ładowarki teleskopowe

Jeśli przeprowadzamy prace budowlane i zależy nam na maszynach, których główną cechą będzie uniwersalność, to wybór jest jasny – ładowarki teleskopowe. Ich możliwości pozwalają na wykonywanie różnych rodzajów prac, co za tym idzie, nie jesteśmy zmuszeni do wynajmu zróżnicowanego zaplecza techniczno-maszynowego.

Podstawowym zadaniem ładowarki teleskopowej jest podnoszenie i przewożenie ciężkich materiałów, jednakże wyposażone w dodatkowy osprzęt (hak, łyżkę czy platformę roboczą) potrafią wiele więcej.

Z powodzeniem zastąpić może dźwig i zwyżkę.

Najpopularniejszą formą pozyskiwania maszyn do inwestycji budowlanych jest wynajem. Jest to układ bardzo wygodny dla wynajmującego, gdyż prócz urządzenia otrzymuje on profesjonalne wsparcie serwisowe. Tego typu oferty posiada na przykład Riwal – https://www.riwal.com/poland/pl-pl/wynajem/flota/ladowarki-teleskopowe.

We flocie Riwala znajdują się jedynie maszyny uznanych producentów, takich jak: JLG, Manitou oraz Magni. Wszystkie z dostępnych ładowarek teleskopowych wyposażone są w napęd 4×4, system umożliwiający poruszanie się tzw. krabem, system łatwego sterowania oraz wydajne silniki turbo diesel. Komfort pracy dodatkowo zapewnia regulowany fotel oraz przeszklona kabina. Dzięki niej widoczność jest znacznie poprawiona, a operator jeszcze dokładniej może wykonywać swoją pracę.

Tak jak zostało to już wcześniej wspomniane, Riwal prócz standardowego wynajmu zapewnia także najwyższej jakości wsparcie. Wszystkie maszyny są sprawdzane po każdym wynajmie, aby spełniały surowe wymagania Urzędu Dozoru Technicznego. Dodatkowo jeśli wynajęta przez nas maszyna przestała prawidłowo działać, mobilny serwis zajmie się usterką w ciągu najbliższych 24 godzin od zgłoszenia. Usługa ta dotyczy całego kraju.

Jeśli decydujemy się na wynajem maszyn budowlanych, powinniśmy zwrócić uwagę przede wszystkim na ich jakość oraz usługi dodatkowe, które są nam proponowane. Przykład przedsiębiorstwa Riwal pokazuje, że na rynku można znaleźć interesujące i solidne oferty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here