HK Living – udany duet surowego loftu z ciepłym retro

Prostota, minimalizm, funkcjonalność idąca w parze z wysoką jakością wykonania – to cechy, jakimi niewątpliwie wyróżnia się marka HK Living, dumnie poczynająca sobie w branży wnętrzarskiej. Inspirowana pięknem natury i skandynawskiej elegancji, stanowi przejaw wysublimowanego, holenderskiego designu. Nic zatem dziwnego, że produkty tej firmy są tak ciepło odbierane w wielu nowoczesnych domach.

Piękno tkwi w naturze

Projekty HK Living emanują starannie przemyślanym wzornictwem, funkcjonalnością i szeroko pojętym designem, skupiającym miłośników oryginalnego wystroju wnętrz. Dobry smak i dopasowanie do nowoczesnych, ale ukierunkowanych na przytulność, mieszkań stanowi o jej znakach szczególnych. A najbardziej zauważalne jest to we flagowych propozycjach marki, czyli oświetleniu. Proste wzory i konstrukcja bazująca na szkle, metalu, i drewnie, stanowi hołd w kierunku natury i prostoty. Co więcej, marka kładzie duży nacisk na rozwiązania ekologiczne, sprzyjające środowisku naturalnemu, wykorzystując surowce z odzysku. Tekstylia z materiałów wtórnych, jak plandeki ciężarówek czy płótna żeglarskie stanowią element składowy wielu projektów marki HK Living.

W poszukiwaniu nowych rozwiązań

HK Living to marka, która nie boi się przełamywać schematów, aby podążać własną, ściśle wypracowaną przez siebie ścieżką. Najbardziej zauważalne jest to w kolekcjach mebli, industrialnego oświetlenia, a także dodatkach. Unikalne wyposażenie rattanowe przeznaczone zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego, drewniane meble o surowym, chłodnym wyglądzie, jak stoliki – pieńki czy solidne stoły, które nie tylko przełamią wnętrzarskie konwenanse, ale również pozwolą spełnić marzenie o posiadaniu oryginalnej aranżacji. W kolekcjach HK Living obecne są również elementy ceramiczne, jak designerskie naczynia czy dekoracje na każdą porę roku – poduszki wykończone napisami „z duszą”. W asortymencie marki obecne są zarówno kolekcje do domu, jak i firmy. Stylowo zaprojektowane meble gabinetowe pozwolą poczuć powiew skandynawskiego luksusu – także w powierzchniach firmowych!

Designerski kameleon

Ceniony w branży wnętrzarskiej design oraz staranne wykończenie znajduje przełożenie w codziennej wytrzymałości i trwałości. W rezultacie, marka HK Living stanowi przejaw holenderskiej niezawodności, która znajdzie wierne grono zwolenników wśród pasjonatów skandynawskich projektów, loftowych aranżacji, jak i współczesnych, minimalistycznych przestrzeni.