Drewniane żaluzje są piękne i trwałe

W dążeniu do oryginalności, prostoty i harmonii z naturą otaczamy się drewnianymi przedmiotami. Coraz częściej świadomie rezygnujemy z dominującego obecnie plastiku czy aluminium. Mając do dyspozycji piękne i funkcjonalne wyroby drewniane, projektowane przez najlepszych designerów i produkowane z zachowaniem wysokich norm jakościowych oraz oferowane w atrakcyjnych cenach, tym chętniej po nie sięgamy. Doceniamy zalety drewna, jego niepowtarzalny urok, ciepło i klimat.

Nie tylko na oknach

Dokonując wymiany stolarki, warto zdecydować się na drewniane okna i żaluzje. Poznań to zagłębie modeli nowoczesnych, designerskich, wyznaczających trendy. Oferowane przez firmy żaluzje drewniane sprawdzą się w każdym pomieszczeniu czy obiekcie. Dzięki trwałości, odporności na wilgoć i działanie promieni słonecznych mogą też z powodzeniem spełnić swoje funkcje na zewnątrz budynku. Mnogość gatunków drewna używanych do ich produkcji oraz szeroka gama kolorystyczna użyta w dostępnych modelach, zaspokoją oczekiwania każdego klienta.

Coraz łatwiejszy jest także montaż żaluzji drewnianych, obecnie można go z powodzeniem wykonać samodzielnie. Nowoczesne modele montujemy do ramy okiennej bądź sufitu lub ściany. Kupując żaluzje w wyspecjalizowanej firmie, możemy liczyć na wskazówki dotyczące sposobu montażu i niezbędnych do tego narzędzi.

Jeśli zaufać, to tylko najlepszym!

Więcej fachowych i praktycznych informacji oraz porad dotyczących żaluzji drewnianych znaleźć można pod adresem: www.markizy-poznan.pl. To profesjonalna, przejrzysta strona, na bieżąco aktualizowana, wzbogacona o zdjęcia wysokiej jakości i ciekawy blog prowadzony przez profesjonalistów w swojej dziedzinie. Spółka MONOLITH to firma solidna, stabilna i godna zaufania, istniejąca i skutecznie działająca na rynku już od ponad 20 lat. W swojej szerokiej ofercie posiada nie tylko żaluzje drewniane, ale także dużą gamę innych, wysokiej jakości produktów. Znaleźć tu można wiele rodzajów markiz, pergoli i dedykowanych im akcesoriów. Przedsiębiorstwo zapewnia serwis sprzedawanych produktów i wieloletnie gwarancje. Fachowa obsługa, przystępne ceny, promocje i rabaty zachęcają do zakupów. O jakości i wiarygodności firmy świadczy też jej zaangażowanie i odpowiedzialność społeczna. MONOLITH wspiera projekty realizowane przez organizacje pożytku publicznego.

Zadbajmy o jakość i piękno naszego otoczenia. Wybierzmy optymalny produkt, w jak największym stopniu zaspokajający nasze potrzeby i oczekiwania. Nie obawiajmy się też skorzystać z wiarygodnej i kompetentnej pomocy.