modulowy-panel-scienny-romb

Kiedy pada hasło “panele ścienne”, umysły niektórych prawdopodobnie wędrują w meandry złych wspomnień, istnych koszmarów na jawie z poprzedniej epoki. Wspominają nieestetyczne wrażenia pozostawione przez źle dobraną boazerię bądź nieeleganckie kombinacje ciągnące się od ścian do sufitu negatywnie wpływających na atmosferę.

Jednak to już przeszłość pozostająca dawnym wspomnieniem luksusu. Dzięki ofertom nowoczesnych i wizjonerskich firm jak NUKI, możesz cieszyć się niezwykłym dodatkiem w postaci paneli ściennych, które odświeżą i uatrakcyjnią wnętrze Twojego domu.

modulowy-panel-scienny-romb2 modulowy-panel-scienny-romb3modulowy-panel-scienny-romb4

Najlepszy materiał dla paneli ściennych

Wskazanie najlepszego materiału jest trudne, ponieważ w procesie decyzyjnym bierze udział wiele indywidualnych czynników. Wszystko zależy od wizji, możliwości finansowych i ogólnego poczucia stylu. Niektóre wzory paneli są czasami produkowane tylko z jednego, wybranego materiału. Mimo wszystko jeden z materiałów zyskuje niewątpliwie dużą przewagę nad innymi. Jest nim sklejka. Mimo z pozoru podatnej na uszkodzenia nazwy, jest to świetny produkt pod względem mnogości możliwości zastosowań. To stabilny i wyrafinowany materiał, któremu niestraszna jest wilgoć czy uszkodzenia mechaniczne. Cechuje go odporność i łatwość w zmienianiu kształtu, dlatego nadaje się do prostych jak i nietypowych czy wymagających projektów. Drewniane panele ze sklejki posłużą Ci przez lata, pozostając tak samo zachwycające i inspirujące, jak w dniu zakupu.

Nowoczesne kształty

Ozdobne panele ścienne mogą stworzyć niezwykłe wzory w prosty sposób. Sześciokąty, romby czy modułowe panele dodadzą Twojemu mieszkaniu nie tylko charakteru, ale także magicznego uroku. Dzięki niezwykłym kształtom, to Ty możesz tworzyć fantastyczne kompozycje z ich połączeń ożywiając wygląd pomieszczeń. Dzięki prostemu montażowi, ułożenie prostych i symetrycznych wzorów jest tak proste, jak wykonanie szalonych mozaik. Z uwagi na dekoracyjny charakter paneli warto wybrać ścianę, która jest w widocznym bądź centralnym punkcie mieszkania.

panel-scienny-hexagon-bialy-duzy.jpgpanel-scienny-hexagon-bialy-duzy2

Ciekawe połączenia kolorystyczne

Nie daj się ograniczyć monochromatycznej i nudnej codzienności i stwórz swoją własną, kolorową i przestrzenną symfonię kolorystyczną! Dzięki dobraniu do siebie kilku współgrających ze sobą odcieni możesz stworzyć swoje własne dzieło sztuki. Dlaczego nie stworzyć szachownicy z kontrastów? Drewniane panele ścienne mogą zdobyć tylko część ściany. Dzięki temu mogą oddziaływać na wybraną część pomieszczenia lub w swobodny i niewymuszony sposób głębiej eksponować wybrany zakątek.

Dodatkowe możliwości użycia paneli ściennych

Panele ścienne nie muszą mieć zastosowania stricte ozdobnego. Świetnie sprawdzą się w korytarzu czy przedpokoju, które są szczególnie narażone na zanieczyszczenia i zabrudzenia. Fantastyczną decyzją będzie również ozdobienie ściany, przy której stoi łóżko lub ulubione miejsce do zabawy dziecka. Poznańska firma NUKI posiada w swojej ofercie ścianki wspinaczkowe, które stanowią kolejny świetny pomysł zagospodarowania wolnych ścian. Nie tylko urozmaicą pokój pociechy, ale również pozytywnie wpłyną na dodatkową dzienną dawkę gimnastyki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here