Delikatny i urzekający design. KLUDI Pure&Easy

Armatura łazienkowa KLUDI Pure&Easy to jedna z trzech serii wchodzących w skład najnowszej kolekcji Pure Function. Jej delikatny i przemyślany design docenią osoby ceniące proste i nowoczesne formy. Armatura dostępna jest w dwóch wariantach wykończenia, dzięki temu sprawdzi się w łazienkach w różnych stylach.

Subtelny i minimalistyczny design to cechy charakterystyczne armatury łazienkowej KLUDI Pure&Easy. Ta lekka i prosta forma czyni ją doskonałą, bo uniwersalną. Idealnie pasuje zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych. Jej przemyślane i niebanalne wzornictwo sprawiają, że przypadnie ona do gustu nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

Armatura łazienkowa – powiew świeżości

Armatura łazienkowa KLUDI Pure&Easy występuje w dwóch wariantach wzorniczych: w ponadczasowej bieli i eleganckim chromie. Biała armatura to ciekawy zabieg designerski, we wnętrzu łazienki stanowi doskonały akcent przyciągający wzrok. Świetnie sprawdzi się w kontrastowej, minimalistycznej aranżacji albo po prostu w kompozycji stawiającej na wysmakowany styl. Jej dynamiczna forma nadaje wnętrzu świeży i jednocześnie nowoczesny charakter, ale też co nie mniej ważne poczucie czystości. Natomiast chromowana armatura łazienkowa jest łatwa w pielęgnacji, a jej połyskująca, gładka powierzchnia świadczy o doskonałej jakości i wysokiej klasie produktów.

Funkcjonalność i bezpieczeństwo

W parze z ciekawym wzornictwem serii KLUDI Pure&Easy idzie też wysoka jakość i funkcjonalność. Ta armatura łazienkowa wyposażona jest w specjalną głowicę EcoPlus, dzięki której oszczędzamy, redukując zużycie ciepłej wody (zimna woda wypływa po ustawieniu uchwytu w środkowej pozycji, a miesza się dopiero po przesunięciu go w lewą stronę). Produkty z tej serii sprawdzą się też na niewielkim metrażu, ponieważ baterie wannowe i natryskowe zostały zaprojektowane tak, żeby korpus znajdował się jak najbliżej ściany. Oznacza to, że oszczędzamy nie tylko wodę, lecz także miejsce, co szczególnie ważne jest w małych kabinach prysznicowych. Nowe baterie KLUDI wykonano z doskonałą precyzją, uwzględniając każdy, nawet najmniejszy detal. Na uchwycie naniesiono subtelne oznaczenie dla ciepłej i zimnej wody, dzięki czemu jest ono zrozumiałe nawet dla najmłodszych użytkowników, a rodzice nie będą musieli się martwić, że ich pociechy ulegną przypadkowemu poparzeniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here