Czym są folie przeciwsłoneczne?

Folie przeciwsłoneczne zewnętrzne to folie niezwykle wytrzymałe na warunki powietrzne, zadrapania oraz naruszenia automatyczne. Ich podstawowym założeniem jest przekazywanie promieni słonecznych jeszcze przed ich dojściem do szyby – to powoduje, iż folie przeciwsłoneczne w dużym stopniu oddziałują na ocieplanie się wnętrza.

Sprawdzają się zarówno latem (dzięki nim można zaoszczędzić na klimatyzowaniu wnętrz), jak również zimą, gdy minimalizują utraty ciepła. Co więcej, pochłaniając niebezpieczne promienie UV, folie umieszczane na szybach w oknach wystawowych lub mieszkaniach zabezpieczają przedmioty, zostawione za szybą przed płowieniem.

Czemu folie przeciwsłoneczne zewnętrzne?

Reguła funkcjonowania folii przeciwsłonecznych zewnętrznych jest niezwykle łatwa: folie odbijają promienie słoneczne nim owe dojdą do przestrzeni szyby, co w praktyce utrudnia ogrzanie się wnętrza zabezpieczonego owego rodzaju foliami. Co więcej – innowacyjne folie okienne są wytrzymałe na oddziaływanie wielu elementów powietrznych, co znaczy, iż po ich umieszczeniu będziemy mogli cieszyć się miłym mrozem poprzez mnóstwo sezonów letnich.
Folie owego rodzaju można umieszczać na wielu typach okien, bez wystąpienia zagrożenia, iż oklejona folią szyba pęknie.

Folie okienne przeciwsłoneczne – wykorzystanie

Folie przeciwsłoneczne znajdują wykorzystanie w wielu budynkach, obiektach w tymże m.in do budynków przydatności społecznej, wytwórni, biurowca oraz domu jednorodzinnego, sklepu wielkopowierzchniowego, galerii handlowej, muzeum, biblioteki, czytelni, spółek usługowych oraz przemysłowych, sklepu, kawiarni. Folia przeciwsłoneczna sprawdzi się wszędzie tam gdzie jest bardzo przeszkleń, okna od strony południowej oraz zachodniej, fasady ze szkła, świetliki dachowe, okna połaciowe, szklane elewacji/ szkło fasadowe, witryny sklepowe.

Niezwykle atrakcyjnym artykułem jest folia przeciwsłoneczna spektralno selektywna – prawie niewidoczna po zainstalowaniu, natomiast jednakże ma niezwykle odpowiednie wartości obniżki energii. Reguła funkcjonowania folii jest niezwykle łatwa! Zainstalowana folia przeciwsłoneczna po stronie zewnętrznej okna ma odzwierciedleń bądź / oraz zabsorbować energię sloneczną nim wejdzie ona do wnętrza oraz zagrzeje go do nieznośnie wysokiej temperatury.

Nokto.pl – profesjonalne folie przeciwsłoneczne.