Co kryje nazwa Radox Radiators?

Radox Radiators to producent grzejników łazienkowych, ozdobnych czy też pokojowych. Od lat firma cieszy się uznaniem klientów na rynkach polskich i zagranicznych.

Producent grzejników ozdobnych

Radox Radiators jest niezawodnym producentem grzejników, który istnieje na rynku już wiele lat. Wychodzi on naprzeciw oczekiwaniom klienta, dostosowując produkty do jego potrze. Firma dokłada wszelkich starań, aby tworzone grzejniki odznaczały się najwyższą jakością i estetyką. Dzięki temu grzejniki nie tylko są trwałe i wydajne, ale także doskonale dopełniają przestrzeń, nadając nowego charakteru wnętrzu.
Jako producent grzejników pokojowych i łazienkowych firma zachwyca dbaniem o każdy szczegół i perfekcyjnym wykonaniem.

Historia i doświadczenie

Radox Radiators istnieje na rynku już od 1993 roku. Początkowa firma produkowała grzejniki sprzedawane po marką włoskich firm. Jednak ciągły rozwój doprowadził do powstania grupy Radox, która na własną rękę tworzy całkiem nową markę. Na przestrzeni lat doszło do poszerzenia inwestycji i rozwoju produkcji.
Firma może pochwalić się ciągłym udoskonalaniem i rozwijaniem umiejętności pracowników, korzystając z nowych maszyn i rozwiązań technologicznych. Ważną inwestycją jest certyfikowany system kontroli jakości, który nadzoruje każdy etap produkcyjny. Obecnie firma wciąż się rozwija, tworząc całkiem nowe i oryginalne grzejniki, cechujące się doskonałą jakością.

Rodzaje grzejników

Radox Radiators tworzy głównie ozdobne grzejniki łazienkowe i pokojowe. Proponowane produkty wyróżniają się oryginalnym wzornictwem i efektowną kolorystyką. Minimalizm i delikatne wzory to cechy rozpoznawcze tej marki. Dzięki temu grzejniki dopasowują się do każdego wnętrza, wprowadzając ciekawy klimat. Produkty są wykonywane ze szkła, stali nierdzewnej, z chromu i miedzi antycznej. Procesy produkcyjne są oparte na najlepszych surowcach i materiałach, które są dokładnie kontrolowane pod kątem jakościowym. Dodatkowym atutem jest fakt, że każdy materiał musi spełniać normy jakościowe Radox, które wpływają na najlepszą jakość i trwałość produktu. Grzejniki dają nam komfort cieplny i pozwalają doskonale urozmaicić wnętrze, dzięki najnowszym możliwościom aranżacyjnym.

Produkty i akcesoria

Firma oprócz grzejników ozdobnych oferuje szereg innych akcesoriów potrzebnych do domu. Znajdziemy tutaj grzałki do grzejników elektrycznych, relingi, zawory, czy głowice termostatyczne. Wygodnym rozwiązaniem dla każdej łazienki są relingi, które odznaczają się stylowym wykonaniem i funkcjonalnością. Można je wykorzystać jako wieszaki na ręczniki czy elementy odzieży. Takie produkty posłużą nam w domu przez wiele lat, wpływając na estetykę wnętrza i oryginalne wykończenie. Bardzo łatwo można je zamontować w dowolnym punkcie grzejnika.

Wieloletnie doświadczenie Radox Radiators sprawia, ze możemy mieć pewność co do precyzji i najlepszej jakości wykonania grzejników. Producent grzejników ozdobnych stawia na unikalne wzory i nowoczesne produkty. Oferta firmy jest szeroka i dopasowuje się do gustu klienta.