brem

Grzejniki to element wyposażenia, który znajduje się w każdym domu i mieszkaniu. Wielu właścicieli nie utożsamia go jednak z dekoracją, która może stworzyć w pomieszczeniu spektakularny efekt.

Rodzaje grzejników dekoracyjnych

Grzejniki dekoracyjne stanowią połączenie funkcjonalności, stylu i klasy. Spełniają swoje zadanie nie tylko jako elementy grzewcze, są także dopełnieniem aranżacji. W zależności od wizji dekoratora wnętrz mogą skupiać na sobie wzrok jako główna dekoracja pomieszczenia lub wtapiać się w otoczenie.

Producent BREM oferuje grzejniki dekoracyjne pokojowe oraz dekoracyjne grzejniki łazienkowe. Pierwsza grupa obejmuje grzejniki dostosowane do umieszczenia w każdym rodzaju pokoju, natomiast druga została dostosowana do specyficznych warunków panujących w łazienkach oraz specjalnych wymagań, jakie muszą spełniać grzejniki łazienkowe.

W ofercie producenta znajdują się grzejniki płytowe, drabinkowe i żeberkowe. Na szczególną uwagę zasługują grzejniki kanałowe, które montowane są w podłogach, zwykle w bliskiej okolicy okien i drzwi tarasowych, w narożnikach lub wzdłuż ścian wewnętrznych ogrzewanego pomieszczenia.

Zastosowanie grzejników dekoracyjnych

Grzejniki dekoracyjne firmy BREM to ekskluzywna linia elementów grzewczych, które inspirują największych projektantów do tworzenia wnętrz niepowtarzalnych i unikatowych. Z produktów tego producenta korzystają takie sławy jak Luigi Brembilla, Gabriella Almagioni, Max Marra, Rino Carrara i Nicola Evangelisti.

Grzejniki BREM idealnie komponują się z wnętrzami nowoczesnymi i awangardowymi. Wiele z nich to dzieła sztuki, które z tradycyjnymi grzejnikami mają wspólną jedynie pełnioną funkcję grzewczą. Grzejniki dekoracyjne BREM przypominają niekiedy rzeźby stworzone specjalnie na potrzeby jednego, konkretnego pomieszczenia.

Architekci używają w swoich aranżacjach grzejników BREM jako dekoracji dwojakiego rodzaju. Pierwsze z nich traktowane są jako główna dekoracja wnętrza. Drugi rodzaj to dekoracja subtelna, która delikatnie podkreśla charakter całej aranżacji. Uzyskanie obu efektów możliwe jest dzięki szerokiej gamie kolorów i kształtów.

Funkcjonalność i niebanalny design doceniane są szczególnie w aranżacji łazienek. Dekoracyjne grzejniki łazienkowe BREM montuje się zarówno w małych, jak i dużych łazienkach. W tych pierwszych przestrzeń powinna być maksymalnie wykorzystana, co zapewniają grzejniki BREM. Są jednocześnie dekoracją i dodatkową przestrzenią, którą można wykorzystać, np. do suszenia i przechowywania ręczników. Funkcja grzewcza dodatkowo pozwala na stałe podgrzewanie ręczników do rąk lub klapek kąpielowych.

Grzejnik dekoracyjny na miarę potrzeb

Grzejniki dekoracyjne BREM to produkty wykonane z dbałością o każdy detal, dlatego zachwycają architektów wnętrz oraz właścicieli domów i mieszkań. Najwyższej jakości materiały użyte do produkcji oraz możliwość zamówienia grzejnika dopasowanego do rozmiarów konkretnego pomieszczenia sprawiają, że produkty BREM należą do ekskluzywnej klasy premium.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here